administracja

Nowoczesne kupowanie to w dzisiejszych czasach podstawa. Jakie mamy najlepsze narzędzia do tego celu?

in administracja, firma, podpis elektroniczny, przedsiębiorstwo, Unia Europejska, urząd, usługa
Zakupy online
Autor: Highways England
Źródło: http://www.flickr.com
E-procurement, hasło dla wielu ludzi obcobrzmiące, to zwykłe zakupy załatwiane drogą elektroniczną. Taką nowoczesną formę składania zamówień spotkać można nie tylko w przypadku firm. Korzystają z niej również w administracji publicznej. Co prawda, wprowadzanie tego systemu zachodzi powoli, to ma to tyle plusów, iż opłaca się dowiedzieć, o co w tym chodzi. To idealne rozwiązanie dla osób, dla których ważne są mniejsze koszty zakupu, a jednocześnie szybsza obsługa i mniejsze zaangażowanie personelu w obsługę transakcji.

Założyłeś własną firmę? Nie możesz zapomnieć o szkoleniu BHP

in administracja, Internet, pomoc
kask
Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Prowadzenie własnej firmy to zawsze konieczność przeprowadzenia pewnych kontroli. Pośród tych, które nakłada na przedsiębiorcę prawo można odnaleźć szkolenie BHP. Każdy pracownik przed zatrudnieniem w firmie – bez względu na to, jak i ma ona charakter – musi przejść wynikające z obowiązującego prawa szkolenie BHP. Jego przeprowadzenie można zlecić która dobrze wie jak się za to zabrać.

Instytucje rekrutacyjne utsourcing postępowań biznesowych

in administracja, bank, biznes
rekrutacja
Źródło: flickr.com
Outsourcing procesów biznesowych staje się coraz to popularniejszy, gdyż firmy upatrują w nim źródeł gospodarności. Tak samo istotne są powody powiązane z bezpieczeństwem informacji i utrzymaniem tajemnicy o wielkości zarobków, zachowaniem dużej jakości przeprowadzanych usług i wyzwoleniem zasobów. Metoda owa staje się przymusem dla przedsiębiorstw, które posiadają świadomość rangi swojej pozycji na rynku i konkurencyjności wynikających ze specjalizacji.