akcje

W co inwestować posiadane nadwyżki kapitałowe?

in akcje, działalności, kapitał, propozycje, zysk
fotka - firma
Autor: Emiliano García-Page Sánchez
Źródło: http://www.flickr.com
Oferta towarzystw funduszy inwestycyjnych jest bardzo coraz większa. W ostatnim czasie w fundusze inwestycyjne są w stanie inwestować nie tylko osoby prywatne, ale również przedsiębiorstwa.

Przedsiębiorstwa w przeróżny sposób chcą motywować pracowników

in akcje, finanse, firmy, giełda, ubezpieczenia
zadowoleni doradcy
Autor: tec_estromberg
Źródło: http://www.flickr.com
Nie od dziś wiemy, iż im większe jest zaangażowanie pracowników w ich obowiązki, tym lepiej działa konkretna firma i tym łatwiej jest jej konkurować z innymi przedsiębiorstwami o podobnej charakterystyce. Dlatego właśnie teraz firmy wymyślają coraz to lepsze metody do motywowania swoich pracowników, tak aby mieć pewność, iż będą oni pracowali naprawdę najlepiej jak potrafią.

Kiedy warto skorzystać z finansowania społecznościowego

in akcje, dochody, grupy, ikony, pomysły, produkt, usługi, wynagrodzenie
Crowdfunding
Autor: Paul Roth
Źródło: http://www.flickr.com
Coraz nowsze okazje finansowania dla inwestorów, plastyków, przedsiębiorców oraz kolejnych pomysłowych osób są w dzisiejszych czasach wyjątkowo powszechne. Pośród nich wysoce niebanalnym zagadnieniem jest tak zwane finansowanie społecznościowe. Nadzwyczaj dobra popularność najróżniejszych sposobów finansowania poprzez społeczeństwo, która jest widoczna za oceanem oraz kolejnych zachodnich państwach, zaczyna docierać także do Polski.

Wycenianie opcji menadżerskich

in akcje, aktuariusz, opcje menadżerskie, papiery wartościowe, plan motywacyjny
Ocena pracownika przez menedżera
Autor: Victor1558
Źródło: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach kierując firmą warto zadbać o najlepszą jakość planów motywacyjnych u kierownictwa. Zwłaszcza niebagatelne są tzw. opcje menadżerskie, czyli nagrody dla kierownictwa oparte na funkcjonowaniu w wieloletnich planach motywacyjnych.

W jaki sposób nadzorować sklep w sieci? Ważne tipy prosto od firmy zajmującej się promowanie marki

in akcje, Billboard, copywriter, dodatek, firmy, klienci, Konsumenci, marki, narzędzia, obrazek, osoba, Produkty, Przedsiębiorstwa, reklamy, sklep, wygoda
przesyłka z esklepu
Autor: yoggy0
Źródło: http://www.flickr.com
Posiadasz sklep? Nie uzyskujesz takich wpływów, jakie sobie wymarzyłeś? Może to czas, by pomyśleć nad przeprowadzką do sieci. Prowadzenie sklepu internetowego ma dużo zalet. Na pierwszym miejscu trzeba wymienić mniejsze koszty funkcjonowania. Nie musisz regularnie płacić poważnych kwot za wynajmowanie metrażu. Ponadto obsługą strony sieciowej może bez kłopotu trudnić się pojedyncza osoba.