autor

Które szkolenia ma obowiązek przyswoić sobie autor?

in autor, kreatywność, praca, Prawo autorskie
artysta
Autor: liz west
Źródło: http://www.flickr.com
Nie od dziś wiadomo, że praca stanowi szczególnie ważny składnik naszej codzienności. Jest to bowiem nasza konieczność, jaka związana jest z generowaniem przez nas przychodu. Zdobywanie przez nas pieniędzy jest rzecz jasna połączone ze spełnianiem przez nas życiowych potrzeb, jakie potrzebne są nam do normalnego działania w otaczających nas okolicznościach.

O jakich rzeczach warto wiedzieć przygotowując regulamin sklepu online? Czy tego typu regulamin można kupić?

in autor, firma, prawa
regulamin sklepu internetowego
Autor: frankieleon
Źródło: http://www.flickr.com
Zakładając swój sklep w sieci musimy wiedzieć o paru kwestiach. Jedną z tego typu rzeczy jest regulamin sklepu. O jakich rzeczach musimy wiedzieć?


Co ważne, tego typu dokument musi być jasny. Czytając tego typu regulamin, kupujący musi widzieć, iż jesteś sprzedawcą, jakiemu można zaufać.

Chronienie praw autorskich w sieci - co należy wiedzieć?

in autor, internecie, sprawa, uprawnienia
osobiste prawa autorskie
W związku z powszechnym dostępem do różnych informacji w internecie pojawia się problem przestrzegania praw autorskich w wirtualnej rzeczywistości. Osobiste prawa autorskie nierzadko łamane są w cyberprzestrzeni, a to dlatego, że tak samo jak wiele innych przepisów internetowi hakerzy uważają za nieobowiązujące.

Co trzeba pamiętać na temat infrastruktury IT?

in autor, doświadczenie, IT, komputery, technologia
IT
Autor: Samsung
Źródło: Samsung
Skoro już dawno zostało udokumentowane, że w żadnym razie nie można nie szanować IT, bo odgrywa ona dzisiaj zbyt ważną rolę, trudno trochę nie napisać na kilka ważnych tematów mających związek z właśnie IT. Uwaga: twórcą owego artykułu jest w zasadzie amator, który nie ma zbyt dużego doświadczenia w IT. Jednak pozostaje zakładać, iż zasadniczo czegoś mimo wszystko zainteresowani w szczególności |infrastrukturą IT mogą się dowiedzieć.

Jak powiększyć swoje umiejętności zawodowe?

in autor, edukacja, inwestycja, kształcenie, kursy, metoda
książki na półce
Autor: Tom Page
Źródło: http://www.flickr.com
Powszechnie wiadomo, że edukacja stanowi niesłychanie ważny element naszej codzienności. Dzięki niej z pewnością jesteśmy w stanie skutecznie podnieść nasze kwalifikacje, niemniej jednakże potrzebne jest nam samozaparcie oraz wytrwałość, której tak często nam brakuje. Zwiększenie swoich umiejętności po wielokroć powiązane jest z większymi zarobkami, tym samym też tak wybitnie chętnie wybieramy właśnie tę formę samodoskonalenia się.

Działanie wydawnictwa

in autor, dzieło, książka, motyw, opowiadanie, problem, wydruk
książki
Autor: ricoeurian
Źródło: http://www.flickr.com
Obecnie przekonać wydawcę do własnego dzieła jest bardzo trudno. Specjaliści twierdzą, że łatwiej o otrzymanie przyzwolenia gdy kogoś fascynuje publikacja naukowa.