błąd

Jak dzieje się postępowanie przed rzecznikiem lekarzy?

in błąd, Pacjent, zawód
lekarz
Autor: Ilmicrofono Oggiono
Źródło: http://www.flickr.com
Lekarze powinni powiedzieć, że nie będą bezkarni

Powinniśmy sobie zdawać sprawę z tego, że lekarze mają niesamowicie odpowiedzialną pracę, a to przez to, że z jednej strony powinni wspierać się na tym co usłyszą od pacjenta, z drugiej muszą ufać wynikom otrzymanych badań, a z trzeciej muszą także uwierzyć własnemu doświadczeniu oraz wiedzy. Gdy zrobią mały choćby błąd, to ma szansę się okazać, że pacjent będzie ciężko okaleczony, lub nawet umrze, a to sprawia, że na decyzjach, które podejmują lekarze ciąży nieprawdopodobna odpowiedzialność.

Ochranianie znaków typu towarowego - a więc, tekścik z rodzaju "co?", "w jaki sposób?" i "dlaczego?"

in błąd, czas, patent, sieci
droga
Autor: Sascha Kohlmann
Źródło: http://www.flickr.com
Usłyszawszy słówka "ochranianie znaku towarowego", pierwsza rzecz co przyłazi do głowy u sporo osób spośród nas to jakiegoś typu znaczek drogowy, który bywa obłożony tasiemkami policyjnymi, albo jakimś drucikiem kolczastym.

Godne polecenia terapie psychologiczne dla każdego

in błąd, osoba, problem, stres
psychotechnika
Niekiedy w naszym życiu mają miejsce sytuacje, z którymi ciężko jest nam dać sobie radę i wówczas dobrym wyborem może okazać się psychotechnika. Nierzadko konieczne są badania, które pozwalają ocenić naszą kondycję mentalną i dać kompletny obraz naszego stanu emocjonalnego, jaki wpływa na całe nasze życie.