badania

Odkrywamy, jak znaleźć idealną bieliznę na każdą okazję

in badania, Druk, firmy, kontakt, problem
Wiosenna kolekcja home&you
Autor: home&you
Źródło: home&you
Idealna bielizna, pod względem kroju, materiału i dodatków, powinna szczegółowo odpowiadać budowie naszego ciała, jak również upodobaniom. Jak się jednak okazuje, znalezienie modnej bielizny, w której także czułybyśmy się pewne i atrakcyjne nie należy do łatwych zadań.


Co potwierdzają badania statystyczne, planując zakup bielizny, przeważnie kierujemy się nazwą firmy, w następnej kolejności rodzajem materiału, kolorem, a niejednokrotnie też i faktem, iż dany model został znacząco przeceniony.

Jak ankietować konsumentów?

in ankieta, badania, biznes, interes, ludzie
Zakupy przez internet
Autor: iStock
Źródło: iStock
Ludzie są bardzo różni - może w naszym kraju aż tak tego nie widzimy, choćby z takiej przyczyny, że przecież Polska jest krajem, w którym generalnie mieszkają przede wszystkim Polacy, za wielu emigrantów z powiedzmy Syrii nie znajdziemy u nas. W jakich przypadkach jest tak, iż poznanie ludzi jest wielce ważne?

Badania rynku łatwe i skuteczne jak nigdy dotąd

in ankieta, ankietowany, badania, Internet, online, raport, respondent, rynek
Internet trade
Autor: Hywell Martinez
Źródło: http://www.flickr.com
Dzisiejszy konkurencyjny rynek przyczynia się do tego, że w dalszej perspektywie czasu utrzymają się na nim tylko przedsiębiorstwa świadome oczekiwań i potrzeb aktualnych oraz potencjalnych klientów. Najlepszym sposobem na odkrycie tych potrzeb są wszelkiego rodzaju badania rynku. Wśród najczęściej wykonywanych należy wymienić między innymi badania: satysfakcji klientów, rozpoznawalności marki, wyników szkoleń, użyteczności stron internetowych.

Jakim sposobem dostać opłacalną pracę nie posiadając dyplomu?

in Auto, badania, cena, praca, prawo, zawód
praca
Autor: U.S. Department of Agriculture
Źródło: http://www.flickr.com
Aktualnie wiele osób poszukuje zajęcia jako pracownik fizyczny.Jakkolwiek raczej bez kłopotu można znaleźć tego typu pracę, na przykład w budowlance.Należy jednak wziąć pod uwagę fakt, że także w takiej pracy mają znaczenie właściwe kwalifikacje.
Zwłaszcza, gdy rozważamy pracę poza Polską lub chcielibyśmy konkretnie zarabiać. W takim wypadku należy potwierdzić swoje kwalifikacje konkretnym certyfikatem.

Niezawodny sposób oceny podwładnych

in ankieta, awans, badania, efektywność, kadry, osoby, Pracodawcy, proces, raport, szkolenia, szkolenie, wydajność
Przyjemne z pożytecznym, czyli zarabianie na wakacjach
Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
W ostatnich latach powstało bardzo wiele książek psychologicznych o tematyce zarządzania zasobami ludzkimi. Publikacje te były pomocne w wytworzeniu się systemów i narzędzi, służących podwyższeniu wydajności pracowników. Najmniej skomplikowanym narzędziem używanym przez większą cześć pracodawców są raporty o zatrudnionych. Tego rodzaju raport jest spisywany przez przełożonego, który ma w nim sporządzić charakterystykę pracownika z użyciem konkretnych cech, do których należą między innymi rzetelność, samodzielność czy punktualność.