design

Czy zainteresowały nas meble ogrodowe designerskie?

in design, dom, meble, możliwości, oczy
Dodge
Trzeba zadbać o to, by nasz ogród wyglądał jak najwspanialej oraz żebyśmy naprawdę pragnęli w nim przesiadywać w wolnych porach, odpoczywając, lub przyjmując gości.

Kuchnia w stylu klasycznym czy designerska? Jak zmieniać ją akcesoriami, żeby uczynić z niej miejsce z pazurem?

in aranżacje, design, Produkty, projekty, przedmioty
szafki kuchenne
Autor: Christopher Kuttruff
Źródło: http://www.flickr.com
Możliwości w obecnym wyposażeniu kuchni jest naprawdę ogromna ilość. Pojawiają się zarówno projekty oryginalne, o nowoczesnym designie, jak i ponadczasowe, klasyczne aranżacje w drewnie czy szkle. Ważne, aby wybrać odpowiadający nam styl i się go trzymać.

W jaki sposób nabyć pierścionek zaręczynowy?

in czas, design, efekt, pomoc, rzeczy
kominek
Autor: Lucas Hayas
Źródło: http://www.flickr.com
Przyjmuje się, iż pierścionek zaręczynowy musi posiadać wartość odpowiadającą dwumiesięcznym dochodom darczyńcy. A teraz dobra wiadomość: kolejne diamenty kupuje się żonie dopiero na gody diamentowe.


Jak dużo diamentów musi być w pierścieniu? Wybór jest ogromny: od pavé, zatem dziesiątków tycich diamencików usytuowanych jeden obok drugiego, po solitera, innymi słowy pojedynczy diament.

Jakie narzędzia do kuchni oraz łazienek okazałyby się dla nas użyteczne?

in design, firma, producent, życie
simple human
Autor: Jonathan Stonehouse
Źródło: http://www.flickr.com
Często namyślamy się jakie oprzyrządowanie jadalni czy toalety uprościłoby nam bytowanie. Jest bardzo wiele przyborów, jakie stosowane w kuchni czy toalecie bardzo się przydają i nie wyobrażamy sobie bez tych sprzętów życia.


Towary firmy simplehuman to przeróżne narzędzia do kuchni oraz łazienek.

Jakim sposobem wybrać oraz jak używać torby termicznej?

in design, producent, temperatura
torby termiczne
Autor: Bitterroot
Źródło: http://www.flickr.com
Torba termiczna to cudowne akcesorium na lato, można ją zabrać wszędzie, bowiem jest wygodna oraz komfortowa, zaś do tego przynosi stosowną temperaturę posiłkom i znajdującym się w niej napojom. Torbę termiczną możesz zabrać ze sobą na piknik, nad jezioro czy też nad morze.

Akcesoria, jakie każdy powinien posiadać w swojej kuchni

in design, naczynia, Produkty, wygląd
Obrączki w pudełku
Autor: Takashi Hososhima
Źródło: http://www.flickr.com
Dziś moda niezmiernie oddziałuje na ludzi i sprawia, iż potrafią oni zmienić nie tylko styl ubierania, lecz także i egzystowania.

koszule męskie eleganckie, koszule męskie

in bawełna, design, elegancja
niebieska koszula męska
Autor: Robert Sheie
Źródło: http://www.flickr.com
Z natury mężczyźni są praktyczni, zakupy wykonują rzadko i z rozwagą, nie lubią nabywać sporej ilości zbędnych rzeczy, co do jakich nie maja pewności, że kiedykolwiek je włożą. Dlatego oczywiście nadzwyczaj ważne jest skompletowanie męskiej konfekcji, w której znajdą się koszule męskie dopasowane do wszelkiej możliwości. Dobrze skompletowane komplety pozwolą każdemu zaoszczędzić czas, pieniądze i przede wszystkim nerwy. Biała elegancka koszula męska to numer jeden na każdej liście sprawunków.