deweloperzy

Nastroje na rynku mieszkaniowym

in deweloper, deweloperzy, firma, mieszkania, nieruchomości, osiedle
Olimpia Port
Autor: Grupa Archicom
Źródło: Grupa Archicom
Lokalny rynek nieruchomości bezustannie ulega ciągłym zmianom. Jak grzyby po deszczu powstają kolejne osiedla. Wystarczy sprawdzić w Internecie, jak wielka jest obecnie ilość ofert sprzedaży. Wklepując zaledwie "mieszkania Wrocław", otrzymuje się setki rekordów ogłaszających się pośredników jak i indywidualnych kontrahentów. I wszystko byłoby dobrze gdyby nie brak chętnych. Ludzie są zachowawczy przy podejmowaniu długofalowych postanowień , w szczególności takich, które w znaczny sposób przetrzebią ich domowy budżet. Dziś rata kredytu hipotecznego to zazwyczaj 1500-1800zł, a brak pewności uwarunkowań ekonomicznych nie pomaga finalnym decyzjom.

Prawdopodobnie właśnie dziś jest dobry moment na zakup mieszkania? Sprawdź jakie są mieszkania na sprzedaż w Twojej okolicy

in blokowiska, deweloperzy, lokale, mieszkanie, nieruchomości, oglądanie
nowe mieszkanie
Autor: Mikhail Golub
Źródło: http://www.flickr.com
Rynek nieruchomości nieustannie się powiększa, bowiem każdego roku wykonywane są nowe inwestycje. Większość ludzi zaciekawionych jest mieszkaniem w centrum miasta, więc najbardziej oblegane są posiadłości umiejscowione maksymalnie 5 km od centrum.

Jak wybrać najlepiej zlokalizowane lokale mieszkalne na terenie Gdańska?

in deweloperzy, inwestycja, MDM, miasto, mieszkania, Mieszkania dla młodych, windy, Wnętrza
mieszkania Villa Galicja
Autor: Firma UBM
Źródło: Firma UBM
Teraz ma miejsce dla sprzedawców nieruchomości ciężki moment. Zakończony niedawno program Rodzina na Swoim i nieznany dokładnie czas startu MDM, spowalnia znacząco handel nieruchomościami. Deweloperzy muszą kilka razy pomyśleć gdzie i za ile powinni angażować kapitał. Niektóre rejony jak Pomorze nie narzekają na brak kupujących. Dużą siłą nabywczą takiego np. Gdańska jest istnienie dużej liczby unijnego kapitału. Inwestycje mieszkaniowe Gdańsk zwracały się praktycznie od zawsze.