drzwi

Dlaczego oznakowania BHP są tak ważne oraz z czego są one wykonane?

in czas, drzwi, naklejki, piec, przepisy
harcerz
Autor: Arcadiuš
Źródło: http://www.flickr.com
przepisy BHP mają na celu troskę o bezpieczeństwo osób, które przebywają na terenie użyteczności publicznej albo np. na placu budowy. Według przepisów takie miejsca muszą być we właściwy sposób oznakowane tak, żeby można było przykładowo łatwo znaleźć drogę ewakuacji podczas wybuchu pożaru.


Takie oznaczenia BHP, tak jak znaki drogowe, mogą dzielić się na przeróżne kategorie, np. znaki nakazu lub znaki informacyjne.

Co mogłoby nam przypominać o ważnych sprawach?

in części, drzwi, gra, kolory
załadunek chłodni
Autor: Glen Wallace
Źródło: http://www.flickr.com
Od mnóstwa lat na całym świecie, bardzo popularne są niewielkie notesiki, w jakich poszczególne kartki mają z jednej strony cieniutką powłokę kleju. Możemy na nich pisać różnego rodzaju pilne sprawy, które musimy załatwić w najbliższym czasie.


Jeśli tylko będziemy mieli na to ochotę, przeróżne barwy takich kartek także mogłyby mieć nadane przez nas znaczenie.

Jak przystąpić do urządzania przedpokoju w mieszkaniu lub domu, jakie rozwiązania można zastosować przy wąskich pomieszczeniach

in drzwi, meble, oświetlenie, wnętrze
przedpokój
Autor: Wonderlane
Źródło: http://www.flickr.com
Spora ilość właścicieli mieszkań i domów ma spore problemy z urządzeniem i umeblowaniem swojego przedpokoju. Szczególnie jeśli będzie on długi, wąski i ma kilka drzwi, to faktycznie jego wykończenie będzie nie lada wyzwaniem. Szczęśliwie jest sporo rozwiązań, które pozwolą na uzyskanie nie tylko wygodnego, ale też ładnego przedpokoju, należy tylko podczas projektowania zapoznać się z kilkoma zasadami. Pierwsza to zadbanie o odpowiednie oświetlenie.

Z jakiego powodu plakatowanie to bardzo kusząca i niedroga postać reklamy?

in drzwi, koszt, plakat
salon
Autor: TNS Sofres
Źródło: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach na jakimkolwiek etapie spotykamy się z jakąkolwiek formą promocji. Od niej między innymi zależy także opłata za jej rozpowszechnianie. Dlaczego? Zasada jest łatwa: do im większej grupy potencjalnych klientów dociera przekaz reklamowy, niniejszym opłata jest bardziej wysoka.

Na jakie sposoby wykorzystuje się gumę w różnego rodzaju przemysłowych urządzeniach i pojazdach.

in drzwi, pojazd, pojazdu
siłowniki
Autor: anhhang
Źródło: http://www.flickr.com
Guma stała się jednym z ważniejszych materiałów stosowanych w motoryzacji oraz przemyśle. Wykonuje się z niej mnóstwo elementów, między innymi różnego rodzaju uszczelnienia czy amortyzacje, a chyba najbardziej znana jest pod postacią opon.