Filmy

Przymioty rzetelnego marketu on-line

in domeny, farby, Filmy, reklamacje, sklepy
zakupy
Źródło: http://pixabay.com/
Ciągle wzrastająca popularność sprawunków internetowych sprawia, iż coraz pilniejsze jest informowanie o możliwych zagrożeniach mających związek z e-handlem. Radzimy zatem, jak pewnie kupować przez internet.

Co się dzieje z naszym danymi w internecie?

in cookie’s, Filmy, formularz, metoda, polityka prywatności, seriale
regulamin
Autor: See-ming Lee
Źródło: http://www.flickr.com
Nasza codzienność co raz mocniej przechodzi do wirtualnego świata. Na co dzień spędzamy w sieci wiele godzin. W zasadzie, odnajdujemy tam wszystko to, co jest nam najbardziej potrzebne. Nasze więzi z przyjaciółmi kształtujemy za pomocą portali społecznościowych. Kolejne przyjaźnie zawieramy na wszelkiego rodzaju czateriach lub forach, a później pielęgnujemy je, prowokując niekończące się pogaduszki przy użyciu komunikatorów. W sieci możemy oglądać filmy i popularne seriale, słuchamy radia i szukamy przepisów kulinarnych.

Spełniaj swoje zainteresowania i zarabiaj na tym!

in Banery, blog, Filmy, komentarze, linki, ludzie, miejsce pracy, Przepis, przykład, stanowisko, sukces, umiejętności, zyski
CHF
Autor: 1 suisse
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy z nas posiada swoje skryte umiejętności. Należy je jedynie wydobyć na wierzch.Czasem może to być niezmiernie trudne i przez to po wielu latach dowiadujemy się, że mamy do czegoś smykałkę. Tak bywa na przykład z niektórymi pisarzami, którzy dopiero na starość znaleźli w sobie zamiłowanie do pisania i są teraz poczytnymi autorami.