formularz

Bycie pracodawcą to duża odpowiedzialność - sprawdź, jakie prawa i obowiązki ma przedsiębiorca

in formularz, PRacownik, wypłata
umowa
Autor: Startup Registry
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli posiadamy swoją firmę, posiadamy wobec niej sporo obowiązków. Osoby, które zatrudniamy powinny mieć pewność, że stoimy za nimi murem, jeśli będą sumienie wywiązywać się ze własnych obowiązków. Powinniśmy też nie zapominać, że czasem dobrze jest podpisać dodatkową umowę z pracownikiem, jedną z takich umów może być na przykład umowa o zakazie konkurencji. Oczywiście nie zawsze pracownicy chcą się na to zgodzić. Ale, jeżeli taka umowa będzie obejmować tylko czas czynnej pracy w konkretnej firmie to okej, ale bywa, że klauzula o zakazie konkurencji wiąże nas na dłużej, dlatego nim podpiszemy umowę powinniśmy ją punkt po punkcie przeczytać.

Uzupełnianie podatku dochodowego od osób fizycznych online

in Aplikacja, dokumenty, formularz, informacje, technika, WWW
obliczanie podatku w sposób tradycyjny
Autor: reynermedia
Źródło: http://www.flickr.com
Czy myśleliście już na tym ażeby rozliczyć PIT 2013 online? Każdy, kto jeszcze nigdy w życiu nie spróbował takiego typu uzupełniania i składania deklaracji podatkowej musi przekonać się, jakie to banalne i jak dużo czasu można dzięki temu zaoszczędzić. Nasz program został zrobiony dla wszystkich tych, którzy doceniają sobie komfort i nie nienawidzą oczekiwać w długich kolejkach w Urzędzie Skarbowym lub na poczcie. W dobie Internetu trzeba upraszczać sobie życie i korzystać z dobrodziejstw, jakie niesie za sobą technika.

Rozliczenie z fiskusem – obowiązek każdego, kto za wykonywaną pracę pobiera wynagrodzenie. Dowiedź się, jak bezproblemowo rozliczyć się z Urzędem Skarbowym

in formularz, obowiązek, Urząd Skarbowy
podatek
Autor: Simon Cunningham
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy, kto osiąga oficjalne dochody ma konkretne obowiązki. Do tych, które bez wątpienia nie mogą zostać zapomniane zalicza się rozliczenie z fiskusem. Zapomnienie o tym obowiązku to bardzo dużo problemów. Na szczęście dzisiaj rozliczenie PIT możliwe jest za pomocą globalnej sieci komputerowej – szybko, sprawnie i bez konieczności wizyty w urzędzie.

Wykonanie PIT 37 działa Ci komplikacje? Rozlicz się za pomocą internetu!

in deklaracja, formularz, program
Obliczanie podatku
Autor: eFile989
Źródło: http://www.flickr.com
Początkowe miesiące każdego roku tak samo dla właścicieli firm, jak i pracowników to intensywny okres związany z rozliczeniem podatków. Nie da się ukryć, że dla licznych osób bezustannie jest to trudny obowiązek, który pochłania ich wiele trudu i wysiłku.

Systemy do rozliczeń z podatków pomagające Polakom wszystko bezbłędnie wypełnić.

in Aplikacja, formularz, system, Urząd Skarbowy, wypełnienie
Dostępne na rynku systemy do rozliczeń z podatków pomagające Polakom wszystko bezbłędnie wypełniać to programy rekomendowane przez rząd, co umożliwia wierzyć w ich bezbłędność a także wiarygodność. Z tego powodu Polacy o wiele częściej robią użytek z tego wyjścia, ponieważ są świadomi, że wyłącznie w ten sposób zapewniają sobie, iż w czasie dokonywania rozliczenia nie zrobią żadnych błędów.

Jakim sposobem PIT – rozliczenie z fiskusem

in deklaracja, formularz, obowiązek, program
rozliczenia podatków
Autor: eFile989
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy, kto w wybranym roku podatkowym osiągnął jakiś dochód powinien pamiętać, że obowiązujące na terenie naszego kraju prawo podatkowe nakłada na niego obowiązek rozliczenia się z Urzędem Skarbowym. Zaniechanie tego obowiązku jest wyjątkowo surowo karane i może skończyć się niemałymi problemami. Jak wypełnić PIT to pytanie, które stawia sobie naprawdę nie mała grupa osób. Warto jednak wiedzieć, że dzisiaj odpowiedź na pytanie jak wypełnić PIT jest rzeczywiście banalnie prosta.

Jakie zalety mają sieci afiliacyjne?

in formularz, program, umowa
karta lojalnościowa
Autor: Pure Metal Cards
Źródło: http://www.flickr.com
Zastanawiasz się, czym są sieci afiliacyjne? To najprościej mówiąc sieci programów partnerskich, które dają zainteresowanym użytkownikom sposobność zarobkowania w sieci. Dlaczego dobrze jest z nich korzystać? W pierwszym rzędzie z tego względu, iż po zarejestrowaniu w jednej z nich natychmiast zyskujesz dostęp do wielu programów partnerskich i nie musisz ich szukać z osobna. Może być ich kilka, a może być również kilkanaście albo nawet kilkadziesiąt.

Co się dzieje z naszym danymi w internecie?

in cookie’s, Filmy, formularz, metoda, polityka prywatności, seriale
regulamin
Autor: See-ming Lee
Źródło: http://www.flickr.com
Nasza codzienność co raz mocniej przechodzi do wirtualnego świata. Na co dzień spędzamy w sieci wiele godzin. W zasadzie, odnajdujemy tam wszystko to, co jest nam najbardziej potrzebne. Nasze więzi z przyjaciółmi kształtujemy za pomocą portali społecznościowych. Kolejne przyjaźnie zawieramy na wszelkiego rodzaju czateriach lub forach, a później pielęgnujemy je, prowokując niekończące się pogaduszki przy użyciu komunikatorów. W sieci możemy oglądać filmy i popularne seriale, słuchamy radia i szukamy przepisów kulinarnych.

Fazy rozliczania podatku dochodowego od osób fizycznych online- błyskawicznie i komfortowo

in czas, formularz, podatek, rozliczenie, wiadomości
Kalkulator, pieniądze
Autor: reynermedia
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli trafili Państwo na naszą stronę internetową, to znaczy, że jesteście już przemęczeni ręcznym uzupełnianiem oświadczenia podatkowego, a oczekiwanie w długaśnych kolejkach na poczcie lub w urzędzie skarbowym to nie dla Was.