Karton

Tekturowe kartony świetnie przydają się podczas przewozu

in Karton, opakowania, papier, producent, Producent tektury falistej
papier do druku
Autor: Stacie DaPonte
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli kupujemy jakiś towar, to pragniemy, by był on jak najlepiej schowany, a co się z tym wiąże, chcemy posiadać gwarancję, iż nic niedobrego się z nim nie stanie. Dlatego właśnie tak często miast w tradycyjną kopertę, jest on wkładany w odpowiednie kartony, które nie tylko posiadają odpowiednią rozmiar, lecz również niejednokrotnie są dodatkowo umacniane, by były wytrzymałe na wgniecenia, czy przypadkowe rozdarcia.

Czy opłaca się korzystać z plastikowych opakowań? Jeśli tak, to w jakim zakresie? W jaki sposób ograniczyć ilości używanych plastikowych torebek?

in Karton, siatka, torebka
opakowania
Autor: Charles16e
Źródło: http://www.flickr.com
Należy przyznać, iż całą masę produktów obecnie kupujemy w plastikowych opakowaniach. To rozwiązanie jest całkiem wygodne i powszechne, na tyle, iż niewiele ludzi pamięta jeszcze przeszłość, kiedy jakiś produkt sprzedawany był na przykład w innych opakowaniach. Trzeba więc zgodzić się z tym, iż się przyzwyczailiśmy do takiego sposobu, aż trudno byłoby nam z tej możliwości zrezygnować.

Już w tej chwili dowiedź się, jaki wytwórca opakowań zaprezentuje Ci najkorzystniejszą propozycję i z jego usług skorzystaj

in Karton, notebook, przemysł, towar
opakowanie
Autor: Tetra Pak
Źródło: http://www.flickr.com
Czy ktoś wyobraża sobie życie bez jedzenia, picia, mebli, samochodu lub laptopa? Prawdopodobnie nikt, albowiem w dzisiejszym świecie większa część osób ma dostęp do wszystkich wyżej przytoczonych dóbr.

Napinacze, opaski do opakowań - dobre oferty

in Karton, narzędzie, Taśma, taśmy, Urządzenia
opakowania produktów
Autor: hcopperm
Źródło: http://www.flickr.com
Taśmy opakowaniowe wykorzystywane do klejenia kartonów mają zastosowanie w wielu miejscach. Taśmy opakowaniowe są wytrzymałe na zrywanie, środki chemiczne, mają dużą przyczepność do klejonej powierzchni. Taśmy te są znakomitym wybiegiem w manualnych i automatycznych systemach pakujących.