kot

Najwspanialsza maskotka przeznaczona dla miłośników przyrody i najmniejszych ssaków? Oczywiście ta o kształcie jeża!

in kot, kupić, piec, rodzaj, temat
kobieta w jeansach
Autor: Sammy Zimmermanns
Źródło: http://www.flickr.com
Każde dziecko uwielbia maskotki - mogą one być różnych rozmiarów oraz zrobione z różnych materiałów. Ponad wszystko jednakże dziecko spogląda na jego kształt. Najwięcej pluszaków znajdziemy w kształtach przeróżnych zwierząt - wszystkie dzieci je kochają no i każde posiada swojego "ulubieńca".

Jakie sprzęty mógłby posiadać ochraniający jakiś teren ochroniarz?

in dania, kot, market, pomoc
reklama na samochodzie
Autor: tomasz przechlewski
Źródło: http://www.flickr.com
W naszym państwie przyjęło się, że w zawodzie strażnika jakiegoś wydzielonego terenu pracuje były policjant albo inny reprezentant służb mundurowych. Z drugiej strony, pracownik ochrony, jaki funkcjonuje w różnorodnych dyskotekach nie może być osobą w zbyt zaawansowanym wieku.


Wspomniany ochroniarz ma często styczność z osobami będącymi pod wpływem alkoholu, a zatem często bardzo napastliwymi.

Skąd bierze się w okresie grudnia tak dużo okazji, aby obdarować najbliższe osoby upominkami i prezentami.

in firmy, kot, Prezenty
bombka kot
Autor: Lee Coursey
Źródło: http://www.flickr.com
Grudzień większości z nas będzie się kojarzył z prezentami, Mikołajem i pięknie ubranym drzewkiem. Tradycja podarowywania sobie w tym czasie upominków od dawna jest bardzo popularna, i przybiera to różne formy.

Czy używka może być zdrowa?

in kot, moda, rzeczy, zysk
żarówki
Autor: Nan Palmero
Źródło: http://www.flickr.com
Przywieziona do Europy w XV wieku przez Kolumba w prędkim tempie zyskała na popularności. Spopularyzowana głównie wśród arystokracji stała się znakiem wolności i prestiżu.

W jakiego typu sytuacjach przydają się kotwy? Do jakiego typu zadań są wykorzystywane? Co warto wiedzieć?

in czas, dom, kot, materiał, remont
magazyn
Autor: Daniel Jolivet
Źródło: http://www.flickr.com
Chemiczne kotwy są bardzo dobre do wykorzystania w okresie budowy nowych domów, jak również podczas remontu starych, w których podłoże bywa dość zniszczone.

Kompletujemy wyprawkę dla kociaka, czyli jak należy się przygotować przed przybyciem zwierzaka

in akcesoria, kociak, kot, kotek, przedmioty, rzeczy
śpiący kot
Autor: Lindsay Attaway
Źródło: http://www.flickr.com
Przygarnięcie kota to wiążąca decyzja, która wymaga od nas dobrego przygotowania. Istnieją bowiem rzeczy, bez których nowy kotek nie będzie mógł na co dzień funkcjonować. W co należy zainwestować, czekając na przybycie kociaka?

Regularne spacery, wizyty u weterynarza, kąpiele i różne inne zabiegi to chleb powszechny dla wszystkich posiadaczy pupili

in drapak, kot, pies, pupil, zwierzak, żwirek
kot pod łóżkiem
Autor: Peter Stevens
Źródło: http://www.flickr.com
Nasze pupile towarzyszą nam zazwyczaj na co dzień. Obudzeni mruczeniem kota możemy z radością rozpocząć dzień, a polizani po twarzy przez psiaka na pewno zaśmiejemy się i zechcemy go przytulić. Zwierzaki to istotki, które w wielu sytuacjach nam towarzyszą, stąd też warto o nich pamiętać i poświęcać im więcej uwagi każdego dnia. Dzięki temu będziemy mogli mieć spokojne sumienie.

Taste of Wild – najlepsza karma dla zwierzaka

in Acana, Czworonogi, karma, kot, koty, mięso, opakowania, pies, psy, Taste of Wild
Karma sucha dla kotów Acana
Źródło: www.zwierzakowo.pl
Posiadasz kociaka lub szczeniaka? A może oba czworonogi? Ufasz jednemu producentowi karm dla zwierząt? Jeśli tak, to dla swoich zwierzęcych pociech wybierz karmę Taste of Wild. Zarówno mruczące, jak i szczekające czworonogi będą zajadać się tym pysznym pokarmem.
W odróżnieniu od innych karm, Taste of Wild reklamuje się jako żywność niezawierająca zbóż. W przypadku ludzi jest na odwrót - ziarna są uznawane za dodatkowy walor. Mimo to w przypadku zwierząt posiadacze czworonogów denerwują się zastępowaniem zbożem cennego mięsa i owoców.