lekarz

Jak mierzyć swoje ciśnienie? Jakiego rodzaju ciśnieniomierzem najkorzystniej to robić? Co jest tu najbardziej istotne?

in bezpieczeństwo, człowiek, lekarz, problem
ciśnieniomierz naramienny
Autor: Łukasz Miśkiewicz
Źródło: http://www.flickr.com
Regularny pomiar ciśnienia jest bardzo ważny, gdyż to podstawa walki z tętniczym nadciśnieniem. Warto wcześniej wykryć różne nieprawidłowości ciśnienia, bo można dzięki temu bardzo ograniczyć niebezpieczeństwo zawału serca czy udaru mózgu.

Ponieważ w Anglii nie ma przymusu zawiadamiania Policji do sytuacji tego typu należy pobrać wszelkie informacje dotyczące uczestników kraksy

in dom, lekarz, prawo, prawo jazdy, wypadek, zdrowie
defibrylacja
Autor: Physio-Control
Źródło: Physio-Control
Jak pokazują badania, do Wielkiej Brytanii w czasie wielkiej emigracji Polaków wyjechało około 130 000 z nas. Od tego momentu liczba ta uległa jeszcze dużemu powiększeniu. Poniektórzy czują się w tym kraju już jak w swoim drugim domu, a posiadając obywatelstwo polskie zazwyczaj przypadają im te same prawa, z których korzystają rodowici Anglicy.

Jesteś kierowcą z wieloletnim doświadczeniem

in koszt, lekarz, odszkodowanie, prawo
Stetoskop lekarski
Autor: Dr.Farouk
Źródło: http://www.flickr.com
Przez cały ten czas nie spowodowałeś nawet najmniejszej kolizji, aż tu nagle pech - byłeś uczestnikiem zdarzenia drogowego i co najgorsze, osobom poszkodowaną.


Sprawcą wypadku był inny prowadzący, on nie odniósł żadnego uszczerbku, a Ty z wieloma obrażeniami musiałeś pójść do szpitala.

Kto mógłby robić tłumaczenia tekstów prawniczych i które powinien mieć wyszkolenie taki człowiek?

in lekarz, państwa, prawa
tłumaczenia tekstów prawniczych
Autor: Sean MacEntee
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy rodzic pragnie, aby jego dziecko, gdy dorośnie, zdobyło właściwy fach. W taki wariant będzie zabezpieczone na całe swe życie. 2 najpewniejsze zawody to lekarz i prawnik.

Zarówno terminy prawne, jak i rejestr zawodów prawniczych są w stanie zdezorientować przeciętnych obywateli

in doradca, Dyrektorzy, lekarz, przedsiębiorca, Regulamin, stomatologa, wyszukiwarkę
Prawnik
Autor: Gage Skidmore
Źródło: http://www.flickr.com
Kiedy zasiadamy przed monitorem laptopa, to w ogóle nie myślimy o tym, że mnóstwo tekstów zostało zredagowanych przez adwokatów. Na wstępie mamy na względzie szczególnie darmowe albo płatne porady prawne udzielane na różnych portalach. Do nich należałoby dodatkowo dodać wszelkie regulaminy dostępne na witrynach internetowych zakładów oferujących swe usługi w sieci. Jednak do radcy prawnego placówki publiczne albo osoby prywatne zwracają się najczęściej w kompletnie innych sprawach niż wskazane.

Przychody prawników

in Adwokat, deweloper, kancelaria, komornik, lekarz, prawo
prawo
Źródło: flickr.com
Adwokatów, radców prawnych jest coraz więcej, konkurują ze sobą coraz bardziej zawzięcie. Jak przedstawia się przyszłość tych zawodów? Jak kształtują zarobki? Właściciele najbardziej znanych kancelarii wyciągają w przybliżeniu 60-80 tys. zł miesięcznie, zatem do licha i trochę. Podobnie rysują się zarobki rejentów ale tylko poniektórych, współpracujących z dużymi firmami deweloperskimi.