lokalizacja

Stroje zwane maskującymi - przeznaczone do użytku służb mundurowych, lecz nie tylko!

in dane, dom, lokalizacja, miejsca, zakup
instalacja elektryczna
Autor: matchfitskills
Źródło: http://www.flickr.com
Dobry kamuflaż to całkowita podstawa dobrego szpiega, czy persony działającej w służbach mundurowych. Odpowiednie wtopienie się w swoje otoczenie pozwala na wręcz niepostrzeżone dotarcie do danego miejsca przeznaczenia lub także umożliwi poruszanie się pomiędzy ludźmi w sposób nie rzucający się w nasze oczy.

Nowe i tanie mieszkania w stolicy Dolnego Śląska

in kontakt, lokalizacja, park
blok
Autor: Montgomery County Planning Commission
Źródło: http://www.flickr.com
Mieszkania we Wrocławiu to idealne miejsce dla osób, które cenią sobie spokój i kontakt z przyrodą, z jednoczesnym zachowaniem wszelkich udogodnień, jakie daje infrastruktura osiedlowa jak i doskonała komunikacja miejska. Zielona, przyjazna okolica i kameralny charakter mieszkań, pozwolą w pełni cieszyć się ogromnym, słonecznym mieszkaniem. Mieszkania na osiedlu we Wrocławiu zaspokoją oczekiwania nawet najbardziej wybrednych lokatorów.

75 tys. osób dziennie widzi naszą reklamę, czyli w jaki sposób efektywnie reklamować się w Koninie

in ekran, konin, lokalizacja, plakaty, telebim
kolorowy telebim promocyjny
Autor: clry2
Źródło: http://www.flickr.com
Nie od wczoraj wiemy, że najskuteczniejsza reklama to ta, którą chłoniemy przypadkiem, na przykład czekając na skrzyżowaniu na zmianę sygnalizacji świetlnej. Jak choćby w Koninie, przy tłocznej ulicy Kleczewskiej.

Swój sklep – w jaki sposób go otworzyć?

in firma, lokalizacja, Produkty, sklep
sklep
Autor: Franklin Heijnen
Źródło: http://www.flickr.com
Sklep – wydawałoby się, że jego otworzenie jest zawsze korzystnym rozwiązaniem. Przecież zakupy robimy wszyscy regularnie i to się raczej nie będzie zmieniać. Każdy z nas potrzebuje przecież na co dzień produktów spożywczych, tych które służą do codziennych porządków, czy z kolei kosmetyków. Małe osiedlowe sklepiki, do których możemy wyskoczyć w każdej chwili, są zatem niezastąpione, w szczególności gdy są otwarte do późna.

Konferencja idealna

in konferencja, konkurencja, lokalizacja, wydarzenie
przemówienie na konferencji
Autor: Vocus
Źródło: http://www.flickr.com
Przygotowanie konferencji idealnej nie jest łatwe. Wymaga wiele wysiłku, wyrzeczeń, pomysłowości całego sztabu profesjonalistów, nie wspominając już o czasie, jaki należy na to zadanie przeznaczyć.

Wybór jedynie sprawdzonych możliwości

in doświadczenie, firma, lokalizacja, projekt, przedsiębiorca, rozwój, sukces
zarządzanie
Autor: istock
Źródło: istockphoto.com
Wskazane jest jako przedsiębiorca zawsze mieć w zanadrzu godne polecenia rozwiązania. Możliwości będące na wyciągnięcie ręki to gwarancja sukcesu, co jest szyty na miarę. Wybór wśród dostępnych obecnie rozwiązań, jak również ich absolutne dostosowane do potrzeb konsumentów to owoc wieloletnich badań w tym zakresie. Wobec biznesu niezwykle istotna jest ciągłość działania, o którą biznesmeni zawsze zabiegają. Rozbudowana paleta opcji do wyboru zadziwia złożonością.