motoryzacja

Części zamienne do wielkich pojazdów

in autokomisy, firma, kierowcy, motoryzacja, osobówka, salon
ciężarówka
Autor: Glen Wallace
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy, kto ma auto doskonale wie jak to bywa z pojazdami. Bywa, że coś stuka, zdarza się, że coś trzeba zmienić, bo w innym wypadku zbyt daleko nie pojedziemy. Na dodatek doskonale zdajemy sobie sprawę, że pewne części są zbyt drogie, tak, więc zamiast oryginalnych kupuje się inne, ale również porządne. Chyba, że samochód jest prosto z salonu to wtedy na gwarancji wszystko jest robione przez autoryzowany salon. Ale w wielu sytuacjach szukamy części zamiennych do naszego samochodu gdzie jedynie się da. Tak też jest w sytuacji aut ciężarowych.

W przypadku, jeśli nie posiadasz środków na nowy wózek, możesz kupić używany pojazd

in motoryzacja, sprzęt, ładunki
Profesjonalny wózek widłowy
Autor: haru__q
Źródło: http://www.flickr.com
Niezawodne i bezpieczne wyposażenie jest podstawą działalności każdej jednostki, bez tego nie da się wykonywać powierzonych zadań i osiągać odpowiedniej efektywności przy zajęciach. Wózek widłowy to element, który uzyskał duże zastosowanie w różnorakich sektorach pracy. Z roku na rok objawiają się doskonalsze modele tego pojazdu, jak także odnajduje się dla nich nowe warianty zastosowań.

W jakim miejscu może być zakupiona cewka sprężarki klimatyzacji?

in ekspert, komfort, motoryzacja, samochód
wnętrze samochodu z klimatyzacją
Autor: InSapphoWeTrust
Źródło: http://www.flickr.com
Czy nasza klimatyzacja dobrze funkcjonuje?

Tak bardzo przyzwyczailiśmy się już do komfortowej jazdy samochodem, że latem nie wyobrażamy sobie podróży bez włączonej klimatyzacji. Mimo wszystko żebyśmy mieli szansę z niej wykorzystywać musi ona właściwie pracować, a co się z tym łączy, wszystkie jej części powinny być dobre.

Ulepszamy nasz pojazd - poczytaj ciekawe rady

in Audi, Auto, BMW, motoryzacja, samochód, Skoda, Tuning
bok auta
Źródło: http://www.flickr.com
Kupujemy samochód po to, by móc przemieszczać się z jednego punktu do drugiego. Jednak dla wielu z nas ważne jest jak wygląda samochód i to, w jakiej jest kondycji. Rzeczywistość jest taka, że nie każdy kupuje samochody z salonu. Jednak nawet kupując auta z drugiej ręki można kupić faktycznie porządne auta.

Zepsuł się Twój stary samochód – dowiedz się, na co należy zwrócić uwagę przy kupnie kolejnego samochodu

in auto używane, motoryzacja, salon
nowoczesna samochody używane
Autor: Farrell Small
Źródło: http://www.flickr.com
Auto to przedłużenie Twych nóg. Dojeżdżasz nim do pracy, przywozisz dzieci do przedszkola, wyjeżdżasz na ferie. Uwielbiasz je. Troszczysz się o swój samochód, robisz naprawy, myjesz. Przychodzi jednak taki dzień, że musisz go sprzedać i nabyć inny. Co wtedy?

Niezbędne w każdym aucie - odpowiednie opony!

in bieżnik, kierowcy, motoryzacja, ogumienie
GAM
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Prawie wszyscy dorośli ludzie poruszają się autami. Jest to znak epoki i nawet, kiedy kochasz rower, nienawidzisz siedzieć ograniczony w metalowej puszce, masz chorobę lokomocyjną, uważasz samochody za nieprzyjazne środowisku...z takich i innych przyczyn, nawet jak zwyczajnie nie lubisz podróżować autem, prawdopodobnie i tak nimi podróżujesz, nawet jeśli w towarzystwie. Nawet, gdy to autobus.