naklejki

Dlaczego oznakowania BHP są tak ważne oraz z czego są one wykonane?

in czas, drzwi, naklejki, piec, przepisy
harcerz
Autor: Arcadiuš
Źródło: http://www.flickr.com
przepisy BHP mają na celu troskę o bezpieczeństwo osób, które przebywają na terenie użyteczności publicznej albo np. na placu budowy. Według przepisów takie miejsca muszą być we właściwy sposób oznakowane tak, żeby można było przykładowo łatwo znaleźć drogę ewakuacji podczas wybuchu pożaru.


Takie oznaczenia BHP, tak jak znaki drogowe, mogą dzielić się na przeróżne kategorie, np. znaki nakazu lub znaki informacyjne.

Solidna waga sklepowa powinna być precyzyjna oraz wytrzymała, jeśli ma działać przez kilka lat

in artykuł, klient, naklejki, WC
łazienka
Autor: DEANTE
Źródło: DEANTE
Każdy lokal, który wykorzystuje wagi do jakichkolwiek pomiarów, musi posiadać urządzenia zalegalizowane. O tym czy konkretna waga nadaje się do użytkowania świadczą specjalistyczne oznaczenia.

Jak wyglądają główne możliwości wykorzystania naklejek w handlu, przemyśle a także reklamie i promocji

in folia, hobby, naklejki
naklejki
Źródło: flickr.com
Naklejki większości z nas będą się kojarzyć z beztroskim dzieciństwem, ponieważ to przede wszystkim dzieci uwielbiają się nimi bawić. Wielu dorosłych na pewno pamięta afery, jakie się pojawiały po tym, jak na reprezentacyjnej szafie w salonie nagle pojawiła się przyklejona postać Kaczora Donalda lub Myszki Miki. Sporo osób nawet zrobiło z naklejek całkiem ciekawe hobby, gromadząc gdzie tylko była taka możliwość naklejki różnych marek i firm.

Wypukłe naklejki 3D reklamowe - użyteczne i gustowne

in cennik, jakość, naklejki, produkcja, reklama, szczegóły
naklejki 3d
Naklejki 3D to naklejki wypukłe, jakie częstokroć są stosowane w reklamie. Charakteryzuje je doskonała praktyczność i elegancja, przedstawiają się znacznie bardziej estetycznie od typowych naklejek i zdecydowanie o wiele bardziej przyciągają również wzrok. Dużo firm zajmuje się w dzisiejszych czasach produkcją naklejek 3D, możesz więc zamówić dowolną liczbę i samodzielnie zdecydować o ich wyglądzie, motywie przewodnim lub wielkości.