odszkodowanie

Jakiego rodzaju informacje możemy otrzymać od pracowników informacji telefonicznej?

in cena, odszkodowanie, Sąd, sprawa
infolinia dla ofiar wypadków
Autor: Ryan Bodenstein
Źródło: http://www.flickr.com
Dziś poradę można by uzyskać w różnorodnych kwestiach i naprawdę z wszelkich źródeł. Nieistotne czy jesteśmy osobami poszkodowanymi w wypadku, czy też klient nie zapłacił nam za towar.

Jesteś kierowcą z wieloletnim doświadczeniem

in koszt, lekarz, odszkodowanie, prawo
Stetoskop lekarski
Autor: Dr.Farouk
Źródło: http://www.flickr.com
Przez cały ten czas nie spowodowałeś nawet najmniejszej kolizji, aż tu nagle pech - byłeś uczestnikiem zdarzenia drogowego i co najgorsze, osobom poszkodowaną.


Sprawcą wypadku był inny prowadzący, on nie odniósł żadnego uszczerbku, a Ty z wieloma obrażeniami musiałeś pójść do szpitala.

Jak się zachować w przypadku stłuczki drogowej? Jakie dane sprawcy będą nam potrzebne? Gdzie zgłaszamy szkodę?

in firm, możliwości, odszkodowanie, rzeczy
radca prawny
Autor: gmlegal
Źródło: http://www.gmlegal.pl/
Stłuczki na drogach to niestety codzienność. Pomimo iż jest jakby bezpieczniej, niż jeszcze parę lat temu, to i tak stale słychać o niebezpiecznych wypadkach. Co zrobić, jeśli zdarzy nam się uczestniczyć w jednym z nich? Jak starać się o odszkodowanie?


Takie stłuczki czy kolizje na drogach zawsze wiążą się ze sporym stresem.

Innowacyjne media - nowa rzeczywistość. Co może nas czekać gdy korzystamy z treści wprowadzonych i opublikowanych w internecie?

in interesy, odszkodowania, odszkodowanie, Treści
kodeks prawny
Autor: Daniel X. O'Neil
Źródło: http://www.flickr.com
W obecnych czasach, gdy każdy człowiek może tworzyć i publikować treści w internecie, na nowo trzeba nazwać pewne słowa z obszaru własności intelektualnej i ochrony praw autorskich. Kwestie te są ciężkie, bo upowszechniło się używanie internetu, a razem z nim „wrzucanie” materiałów (filmików, piosenek czy całych koncertów, artykułów, książek), udostępnianie ich, publikowanie artykułów itp. A równocześnie internet stał się miejscem, w którym najczęściej zdarzają się przypadki łamania praw autorskich.

Jak zadbać o odszkodowanie powypadkowe?

in odszkodowanie, samochód, wypadek
wypadek samochodowy
Autor: David Amsler
Źródło: http://www.flickr.com
Wypadek na drodze to zawsze ciężkie przeżycie, bez znaczenia od tego, jakie szkody są z nim związane. Powoduje wiele stresu i jest przyczyną niemałego strachu, a aby chociaż odrobinę zminimalizować skutki niniejszego wydarzenia, trzeba ubiegać się o odszkodowanie powypadkowe.

Porady prawne – metoda na przezwyciężenie większości Twoich kłopotów

in kancelaria, odszkodowanie, polska, prawo
Młotek sędziego
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Prawo towarzyszy nam od tysiącleci. Biorąc pod uwagę teorię, wg której jest to zbiór nakazów i zakazów, można nawet powiedzieć, że istnieje ono w niepisanej wersji nawet od początków ludzkości. Z przemijaniem lat systematycznie ewoluowało, stając się coraz bardziej złożonym. Współcześnie żeby samodzielnie rozstrzygnąć odpowiednie kazusy, często trzeba posiadać ogromną wiedzę w tej kwestii.