okazja

Z jakiej przyczyny pożądamy pracować

in klucz, okazja, pomysł
praca za biurkiem
Autor: U.S. Department of Agriculture
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy z nas pracuje. Według najnowszych badań Polacy to jeden z w największym stopniu zapracowanych narodów. Wedle socjologów wypływa to w zasadzie z faktu, że jesteśmy narodem starającym się obniżyć różnicę w zamożności spowodowane poprzez polityczne zdarzenia minionych 80 lat (lub więcej).

W jaki sposób wybrać idealnego fotografa na ślub?

in części, element, okazja, pracy, towar
transport
Autor: centralniak
Źródło: http://www.flickr.com
Zdjęcia ślubne są oglądane przez mnóstwo ludzi. Najistotniejsze z nich to My - Para Młoda. Ów zwięzły osobisty przekaz powstał, aby ułatwić Wam wybór.


Usługę fotografika należy rozpatrywać w 2 aspektach.

Komfortowe kupowanie w hurtowni online

in artykuł, okazja, prezent, sprzęt
miniaturki perfum
Autor: Joan Campderrós-i-Canas
Źródło: http://www.flickr.com
Kupowanie w hurtowniach stały się dla Polaków codziennością. Jest to jeszcze bardziej wygodne, jeżeli możemy to zrobić przez internet, nie opuszczając budynku.


Hurtownia chińska posiada całą gamę przeróżnych towarów mieszczących różnego gatunku produkty elektroniczne, prezenty, akcesoria komputerowe, interesujące gadżety, urządzenia RTV i AGD, sprzęt fotograficzny i wiele innych.

Co jest najważniejsze w czasie przygotowywania przyjęcia dla dzieci? O czym wiedzieć?

in części, jedzenie, okazja, pomysł
Dziecko na huśtawce
Autor: Shannon
Źródło: http://www.flickr.com
Wyprawienie zabawy dla dzieci może zająć trochę czasu, tym bardziej gdy jest dla nas ważne, aby całość dopiąć na ostatni guzik. O co należy się zatroszczyć?

Prezenty są niezwykle istotne w naszym życiu i nawet jeżeli tak nie myślimy, to przy rozmaitych okazjach możemy przekonać się o ich znaczeniu

in Internet, okazja, prezent, sklep, zakupy
prezenty
Autor: Susanne Nilsson
Źródło: http://www.flickr.com
Bez wątpienia każdy z nas miewa w życiu takie momenty, gdy skupia się na osobie, jaką chce obdarować czymś specjalnym. Najlepiej, kiedy przekazywany przez nas upominek jest naprawdę unikatowy, ponieważ świadczy on o naszym zaangażowaniu, jakim darzymy drugą osobę. Kupowanie takich akcesoriów jak naczynia do kawy i herbaty czy z kolei naczynia kuchenne na pewno pokazuje nas jako osoby ciepłe i patrzące na życie funkcjonalnie. Obdarowywanie kogoś nieprzydatnymi dekoracjami niepasującymi do całej aranżacji wnętrza, w którym mieszka, może natomiast być uznane za nietakt i niezwracanie większej uwagi do relacji, jakie łączą solenizanta i kupującego.

Zdobądź pieniądze poprzez wsparcie internautów

in finanse, innowacje, inwestor, marka, okazja, portal
oszczędzanie pieniędzy
Autor: 401(K) 2012
Źródło: http://www.flickr.com
Obecne czasy, wymagają teraz nowych metod finansowania. Sprawa ta szczególnie istotna jest w przypadku reżyserów a, także licznych inicjatyw, jakie nie posiadają ogromnego wsparcia marketingowego ani znacznych zapleczy finansowych. Pewnym rozwiązaniem tego rodzaju problemów okazuje się dziś crowdfunding.

Moda na zakupy grupowe

in Internet, okazja, serwis, weekend, wyjazd
Zakupy
Autor: iStock
Źródło: iStock
Od niedawna coraz częściej kupujemy w Internecie. Okazuje się, że coraz bardziej pasują nam zakupy grupowe. Serwisy z promocyjnymi ofertami zyskują na popularności.