opłata

Chcesz skorzystać obsługi adwokackiej? Wpadnij do Zakopanego!

in Koszta, miejsce, opłata
piloty
Autor: Carlos Castro Ruge
Źródło: http://www.flickr.com
Kto z nas chociaż raz w życiu nie musiał uzyskać porady prawnej? W takich sytuacjach najczęściej korzysta się z usług kancelarii adwokackiej o dobrej pozycji oraz cieszącej się jak najlepszą marką. Często zdarza się, że z pomocą zjawiają się znajomi, którzy polecają nam sprawdzoną już placówki.

Standardowa męka czyli rozliczenie się z Urzędem Skarbowym. O czym pamiętać i z czego korzystać?

in finanse, odsetki, opłata, urząd
podatki
Autor: Ken Teegardin
Źródło: http://www.flickr.com
Jednym z podstawowych obowiązków podatników jest złożenie zeznania podatkowego za zeszły okres rozliczeniowy. To, jaki formularz będzie właściwy, zależy od konkretnej formy opodatkowania. Najpopularniej wypełnianym drukiem jest znany wszystkim PIT 37. Niezłożenie omawianego zeznania podatkowego w ustawowym terminie, więc do 30 kwietnia roku kolejnego, wiąże się z popełnieniem wykroczenia skarbowego, za które mogą nas obciążyć karą pieniężną.

Regulacje odszkodowawcze w wypadkach samochodowych

in firmę, opłata, zadośćuczynienie
zadośćuczynienie
Autor: Anas Qtiesh
Źródło: http://www.flickr.com
Wbrew podejrzeniom, jednym z najniebezpieczniejszych miejsc dla każdego Kowalskiego, jest jego własny wehikuł. Bowiem każdego roku w wypadkach w autach, umierają rzesze ludzi, znacznie więcej zostaje rannych.

Ulgi na kupno kasy fiskalnej

in kasa, opłata, Podatnik
kasa fiskalna
Gdy podejmujemy decyzje o kupnie kasy fiskalne mamy świadomość, że to kosztowna sprawa. Jednak nie zawsze jesteśmy świadomi, że możemy dostać ulgę właśnie z powodu zakupu takiej kasy. Kupno jednej kasy czasem jest kłopotliwe, ale gdy jesteśmy zmuszeni, by kupić więcej niż jedną kasę fiskalną, wtedy naprawdę zaczynamy się głowić, czy budżet naszego przedsiębiorstwa to wytrzyma.