podróże

Pomoc specjalistów w zakresie negocjowania warunków odszkodowania

in linie lotnicze, podróże, przewoźnik, terminy
lot samolotem
Autor: Aero Icarus
Źródło: http://www.flickr.com
Obowiązki przewoźników lotniczych w sytuacji niezależnego od podróżującego spóźnienia, zgubienia i zniszczenia bagażu reguluje Konwencja Montrealska. To właśnie wedle niej wyszczególnione są wszystkie obowiązki i prawa podróżników linii lotniczych. Patrząc na odszkodowania lotnicze, zgodnie z tą konwencją każdy pasażer domaga się odszkodowania w wysokości do 1131 SDR. Kwota ta wynosi w przybliżeniu ponad 5000 zł.

„Panie Pilocie, dziura w samolocie”, czyli temat z cyklu jakie prawa przysługują pasażerowi linii lotniczych

in lot samolotem, lotniska, podróże, pokład, przewoźnik
pokład samolotu
Autor: Matt Popovich
Źródło: http://www.flickr.com
Wielu z nas organizując wakacje, bądź delegacje wybiera lot samolotem. Średnio jest to najlepiej wyposażony i najszybszy środek transportu. Jednakże czy jak nabyć bilet lotniczy czytacie prawami jakie wam przysługują? Nudne popołudnie w pracy bądź też podróż tramwajem na uniwersytet wystarczy, aby wyszukać stronę internetową linii lotniczych i zlustrować koszt biletów. Ostatnio jest to powszechny obraz, ponieważ bilety szczególnie last minute są niedrogie.

Chcesz wynająć auto dostawcze? Co radzą fachowcy

in czas, góry, miejsce, nierzadko, podróże, samochody
samochód - lambo
Źródło: http://www.flickr.com
Na pewno każdy z nas zdaje sobie sprawę z tego, jak bardzo istotny w wielu różnych sytuacjach staje się dostęp do własnego samochodu. W końcu pojazd taki zawsze może nam przede wszystkim zagwarantować sporą swobodę poruszania się, co można docenić nie tylko w życiu codziennym ale także i w innych sytuacjach, takich jak chociażby wycieczki.

Najmodniejsze propozycje dla kobiet ale nie tylko

in moda, podróże, rynek, zakupy
moda dla kobiet
Autor: antonio
Źródło: http://www.flickr.com
Każda kobieta potrzebuje porządnej bielizny. Bez niej nie jest w stanie dobrze funkcjonować. Bo nieodpowiednio dopasowana bielizna może źle wpłynąć na damskie samopoczucie. Dlaczego? Zbyt mały albo za wielki stanik nie utrzymuje we właściwy sposób biustu, a to prowadzi do uczucia dyskomfortu. Tak samo, kiedy chodzi o figi. Tak, więc każda kobieta powinna mieć pasujące staniki anita. Anita to firma, która od długiego czasu istnieje na rynku związanym z bielizną, dzięki czemu produkuje staniki, które potrafią sprostać oczekiwaniom paniom.