pokój

Urządzasz salon? Przy pomocy naszych wskazówek pójdzie ci o wiele prościej

in meble, pokój, styl, wnętrze
przykładowa aranżacja salonu
Autor: Wicker Paradise
Źródło: http://www.flickr.com
Urządzając swój dom stajemy przed wieloma pytaniami – czy zabudowa kuchenna to dobry wybór dla nas, który pokój przeznaczyć na sypialnię, jak również co będzie dla nas bardziej wygodne, brodzik, a może jednak przestronna wanna? Podobne zagadnienia mnożą się każdego dnia, a my mamy coraz większy zamęt w głowie. Identycznie jest z salonem – chcemy, aby był elegancki, a zarazem praktyczny oraz przytulny. Na co w związku z tym zwracać uwagę, by urządzić go z pomysłem?

Komoda olcha przedstawia się bardzo ładnie

in aranżacja, pokój, szafka
komoda
Autor: Thomas Quine
Źródło: http://www.flickr.com
W komodzie pomieści się wiele rzeczy

Kiedy poszukujemy kolejnego mebla do naszego mieszkania, to powinniśmy powiedzieć, że komody fantastycznie sprawdzą się przy każdej aranżacji. Co więcej przedstawiają się bardzo delikatnie, a jednocześnie są naprawdę pojemne, zatem mamy szansę okazać się spokojni o to, że zmieści się w nich wszystko, co będzie konieczne, a na dodatek jeszcze będziemy mieli szansę na ich górę postawić telewizor, lub jakieś inne dekoracje.

Najważniejsza umiejętność - udzielenie pierwszej pomocy

in domu, maluch, pokój
5 żelaznych zasad, jak radzić sobie z upałem
Autor: Grupa Scanmed Multimedis
Źródło: Grupa Scanmed Multimedis
Nigdy nie mamy pewności co czeka nas po wyjściu na zewnątrz. Możemy stać się świadkami omdlenia, czy wypadku na drodze, a pokonywana każdego dnia trasa do pracy może zamienić się dla nas w istny koszmar.

Działaj z postępem technologicznym także w hotelach!

in pokój, praca, rozwój
skarpetki
Autor: Tony Alter
Źródło: http://www.flickr.com
W obecnych czasach częściej i częściej porzucamy tradycyjne sposoby komunikacji na rzecz tych , które są nieco bardziej nowoczesne. Choćby wniosek o wydanie dokumentu tożsamości można złożyć w sieci i nie musimy do tego udawać się do urzędu, często mocno oddalonego od miejsca, w którym mieszkamy.

W jaki sposób niedrogo odświeżyć mieszkanie?

in cera, moc, pokój, salon, sposób
biurko
Autor: KEEN
Pragniesz trochę odświeżyć mieszkanie, albowiem już ci się opatrzyło, jednakże nie masz pieniążków na ogromne zmiany? Drobne remonty taniej wykonać samodzielnie, a porady jak to wykonać możemy odnaleźć w sieci jak też wielu czasopismach.


Niżej znajdziesz nieco idei a także inspiracji, jakich nie powstydziłby się wykwalifikowany malarz.

Odwiedź hotel z właściwym standardem

in kosmetyki, miasta, pokój, produkt, ręczniki
wyposażenie hotelowe
Autor: AWBUD Wyroby Betonowe
Źródło: http://prasa.gutpr.pl/AwbudStandard/nostalit_piaskowy02.jpg
Każdy z nas w swym życiu choćby raz miał okazję nocować w hotelu. Czy to w momencie zagranicznych wakacji, dłuższego weekendu z przyjaciółmi czy może podróży biznesowej. Obecnie nawet w Polsce mamy do wyboru niezliczone ilości miejsc tego typu, również w mniejszych miasteczkach i wzdłuż krajowych dróg. Który standard jednak będzie nam najbardziej odpowiadał?

Jak zarządcy ośrodków hotelowych rozszerzają istniejącą ofertę, aby przyciągnąć jak najwięcej usługobiorców

in obiekty, pensjonaty, pokój
sala konferencyjna
Autor: K2 Space
Źródło: http://www.flickr.com
Gdy jedziemy do sąsiedniego miasta lub po prostu na drugi koniec kraju, to podczas podróży samochodem mijamy mnóstwo billboardów. Reklama outdoorowa pozostaje ciągle jedną z bardziej skutecznych metod promocji, a na wspomnianych billboardach promują się dzisiaj chyba wszyscy: i firmy telekomunikacyjne, i sklepy wielkopowierzchniowe, i lokale gastronomiczne.

Wyposażenie dopasowane do stylu domu

in meble, pokój, salon
ratanowa sofa w pokoju
Autor: Wicker Paradise
Źródło: http://www.flickr.com
Nie brakuje na rynku propozycji rozmaitych firm, które stawiają na wysoką jakość. To absolutnie taka sama zasada, jaką kierują się klienci. Dzięki ciekawemu asortymentowi producent charakteryzuje się spośród innych ze swej branży, a dawane do dyspozycji przez niego meble są wpisane w doskonały standard. Do najciekawszych propozycji zalicza się narożniki skórzane, które są oferowane w całych zestawach. Problemu nie stanowi jednak to, by wybrać je także jako pojedynczy mebel. Oferta poszerza się o wyjątkowe nowości i to one przekonują konsumentów.