Profesjonaliści

Najlepszy serwis dla ludzi interesujących się prawem.

in informacje, ludzie, obowiązki, podatek, porady prawne, portal, prawo, Profesjonaliści
Wielu z nas jest zupełnymi laikami w kwestii prawa. Często nie jesteśmy świadomi, że łamiemy prawo albo nie jesteśmy świadomi przysługujących nam praw. Ludzie mają problemy z poprawnym wypełnieniem formularza PIT. Skutki braku wiedzy mogą się okazać bardzo nieprzyjemne. Na szczęście w internecie jest wiele portali oferujących darmowe porady prawne. Jednym z nich jest serwis online. Każdy znajdzie tam ustawy prawne z wielu dziedzin.

Czy sprawdzaliśmy gotowe projekty domów?

in architekci, działki, oferty, Profesjonaliści, projektanci, propozycje, przelew, wpłata
projekt domu
Autor: Monier
Źródło: Monier
Możemy korzystać z przygotowanych podpowiedzi

Kiedy podejmujemy decyzję o tym, że pragniemy postawić dom, musimy zacząć rozważać wiele przeróżnych kwestii. Powinniśmy zacząć od wybrania właściwej lokalizacji oraz działki w odpowiednich wielkościach.

Sektor IT – domena freelancerów

in doświadczenie, dyscypliny, Internet, popularność, Profesjonaliści, warunki, wolny strzelec
myszka
Autor: emtcoz
Źródło: http://www.flickr.com
Jeszcze do niedawna zatrudnienie na podstawie umowy o pracę i tradycyjne wychodzenie do biura czy fabryki wczesnym rankiem było bardzo powszechne. Czasy jednak się zmieniły, a razem z nimi forma zatrudnienia. Obecnie bardzo dużo osób decyduje się na prowadzenie własnej firmy, gdyż chcą samodzielnie podbijać rynki. Alternatywą jest także bycie wolnym strzelcem. Takie osoby inaczej nazywa się freelancerami. Branża IT jest bez wątpienia ich domeną. Osoby, jakie są z nią zawodowo powiązane dużo częściej decydują się na osobiste zarządzanie przyjmowanymi zleceniami i rezygnują z pracy na etacie. Z jakiego powody taka freelancer praca cieszy się obecnie w istocie dość dużą popularnością?