regały

Regały magazynowe dopasowane do specyfiki magazynu

in LED, regały, stal, system
mieszkanie - landszaft
Autor: You Tube - Tomasz Szafarek
Źródło: http://www.flickr.com
Regały magazynowe powinny być dostosowane do specyfiki magazynu. Pojemność powierzchni magazynowania, strategia pobierania ładunku, czy posiadana flota wózków widłowych to zaLEDwie niektóre czynniki, które powinno się brać pod uwagę wybierając stosowne rozstrzygnięcie.


Dobór perfekcyjnej infrastruktury magazynowej najlepiej założyć jeszcze przed pobudowaniem hali, co zezwoli opracować kompleksową koncepcję logistyczną.

W obecnych latach bez większego problemu możemy wszystkie ciuchy nabyć w sklepie - każdy odcień oraz każdy krój

in kreacja, produkt, regały
ciąża
Autor: Maik Meid
Źródło: http://www.flickr.com
W przeszłości, jeszcze za czasów PRL-u, w kraju nad Wisłą szyło się na potęgę przeróżnego rodzaju ciuchy - od sukienek do kurtki. Naprawiało się nawet rajstopy i była profesja z tym związana.

Wyposażenie sklepów

in magazyny, markety, półki, regały, wykładziny
magazyn
Źródło: http://sxc.hu/
Powiemy, że regały są wykorzystywane nie tylko w magazynach, lecz też i w najróżniejszych marketach, co spowoduje, iż na pewno muszą one prezentować nam bogaty wybór, tak by można było je idealnie dobrać do każdego miejsca oraz każdej dziedziny sprzedaży, w której mają być wykorzystane. Przez to powinniśmy ich przejrzeć jak najwięcej, zanim dokonamy sprawunku, gdyż powinniśmy posiadać świadomość, iż idealnie sprawdzą się do naszych wymagań.

O czym trzeba wiedzieć, projektując magazyn? Co ma znaczenie, gdy chodzi o funkcjonalność oraz kwestie bezpieczeństwa?

in piec, przestrzeń, regały, WC
magazyn
Autor: David Krieger
Źródło: http://www.flickr.com
Istnieją tego typu miejsca, gdzie istotne jest zachowanie odpowiednich reguł bezpieczeństwa. Należy zatroszczyć się o takie rzeczy już podczas wykonywania projektu wnętrz.

Regały metalowe Wrocław posiada we własnej ofercie

in konserwacja, korozja, Rdza, regały, sklep
meble metalowe
Autor: Peter Alfred Hess
Źródło: http://www.flickr.com
Elementy metalowe warto osłaniać przed korozją. Powinniśmy zaznaczyć, że różnego rodzaju części metalowe, szczególnie te wystawione na działanie wilgoci oraz wody, mają możliwość ulegać korozji, dlatego trzeba robić wszystko, by jej zapobiec.

Wielopoziomowe systemy w magazynach

in podnośniki, regały, schody, surowiec, towar
pomieszczenie magazynowe
Autor: Litage Publishing
Źródło: http://www.flickr.com
Nadzwyczaj użytecznym i kilkakrotnie zwiększającym powierzchnię użytkową hali magazynowej są wielopoziomowe systemy magazynowe. Do wznoszenia ich wykorzystuje się typowe regały paletowe lub półkowe. Wykorzystanie potencjału tych regałów z możliwością rozbudowy wielopoziomowej znacznie zwiększa nam przestrzeń hali magazynowej, a wytrzymała i solidna konstrukcja zapewnia pewne użytkowanie. Używając wielopoziomowe systemy magazynowe wypada zaopatrzyć się w stosowne maszyny transportowe.