Regulamin

Klauzule niedozwolone, regulamin sklepu internetowego - O czym musisz pamiętać? - odpowiedzi na najważniejsze pytania

in Regulamin, reklamacje, umowa
plac zabaw
Autor: LEGI
Źródło: www.legi-polska.pl
Od czasu do czasu przeczytamy któryś regulamin, czy to, kiedy postanawiamy wziąć udział w jakimś konkursie, czy też, gdy kupujemy coś w sklepie internetowym. Ale w większości wszystkie punkty tych regulaminów są dla nas niezbyt jasne. A niektóre firmy na tym korzystają. My wyrażamy zgodę na przyjęcie tego, co przewiduje regulamin, przez kliknięcie, że się z nim zapoznaliśmy.

Zakładasz własny biznes w internecie? Powinieneś zasięgnąć porady doświadczonego prawnika!

in klientów, Regulamin, sieci
Moneta euro
Autor: Ervins Strauhmanis
Źródło: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach praktycznie wszystko można dostać w internecie, z czego skrupulatnie korzysta niemalże każdy z nas, co roku znacznie zwiększając odsetek zakupów robionych w internecie. Nic zatem dziwnego, iż sklepy internetowe wyrastają niemal jak przysłowiowe grzyby po deszczu - tym bardziej, iż otworzenie takiego sklepu jest zwykle o wiele prostsze niż otwarcie sklepu stacjonarnego i nie wymaga aż tak dużych nakładów finansowych.

Sprawunki w sklepie internetowym to radość, pamiętaj jednak, aby przeglądać regulamin każdej strony www

in prawa, Regulamin, towar, umiejętności
prawo - landszaft
Autor: Centrum Cyfrowe
Źródło: http://www.flickr.com
Bardzo dużo ludzi korzysta z dostępu do internetu. Aktualnie posiadamy go praktycznie wszędzie - bezpłatne Wi-Fi dostępne jest w sercu większych miejscowości, w domach handlowych oraz w naszych domach.

Zarówno terminy prawne, jak i rejestr zawodów prawniczych są w stanie zdezorientować przeciętnych obywateli

in doradca, Dyrektorzy, lekarz, przedsiębiorca, Regulamin, stomatologa, wyszukiwarkę
Prawnik
Autor: Gage Skidmore
Źródło: http://www.flickr.com
Kiedy zasiadamy przed monitorem laptopa, to w ogóle nie myślimy o tym, że mnóstwo tekstów zostało zredagowanych przez adwokatów. Na wstępie mamy na względzie szczególnie darmowe albo płatne porady prawne udzielane na różnych portalach. Do nich należałoby dodatkowo dodać wszelkie regulaminy dostępne na witrynach internetowych zakładów oferujących swe usługi w sieci. Jednak do radcy prawnego placówki publiczne albo osoby prywatne zwracają się najczęściej w kompletnie innych sprawach niż wskazane.

Prywatnośc w Internecie i bezpieczeństwo naszych danych, które udostępniamy na wielu portalach oraz stronach internetowych z jakich korzystamy jest niezwykle ważne.

in dane osobowe, polityka prywatności, Regulamin
klawiatura
Autor: David Mulder
Źródło: http://www.flickr.com
Każda strona internetowa posiada własny schemat zbierania niektórych danych, a następnie ich wykorzystywania. Trzeba więc analizować dokumenty widniejące na stronach, aby wiedzieć, że niektóre nasze dane właściciel strony ma prawo uzytkować między innymi udostępniać je innym podmiotom.

Kwestia dobrego wychowania w sieci

in dane osobowe, komentarz, Regulamin, umowy, wartości
regulamin strony internetowej
Autor: northmemphisctc
Źródło: http://www.flickr.com
W dowolnej dziedzinie naszego życia panują podstawowe reguły, których musimy się bez względu na modę trzymać. Jest to kwestia dobrego wychowania i naszych wartości etycznych. Chociaż nasz dzisiejszy świat czasami staje na głowie, pomimo tego powinniśmy żyć w zgodzie ze swoimi zasadami. Takie zachowanie pomoże nam zaskarbić sobie powszechny szacunek, a czasami może zaprocentować fascynującą przyjaźnią albo propozycją pracy.

Po co przedsiębiorstwom nasze dane prywatne?

in firmy, informacje, klient, marketing, Regulamin
komputer
Autor: DoDEA
Źródło: http://www.flickr.com
Wszyscy, którzy kiedykolwiek mieli styczność ze słynną formułką, zawierającą informacje o tym, że nasze dane prywatne zostaną przechowywane, a następnie przetwarzane, z pewnością głowili się nad tym niejednokrotnie, dlaczego przedsiębiorstwa kolekcjonujące informacje na nasz temat. Odpowiedzi nie trzeba daleko szukać. Jest to bardzo popularne narzędzie marketingowe. W obecnych czasach najskuteczniejszy jest marketing internetowy.