Spedycja

Transport to nieliczna z gałęzi polskiej gospodarki, która nie obawia się spowolnienia

in ceny, firma, klient, koszty, Spedycja, transport, usługi
bus na trasie
Autor: Jocelyn Kinghorn
Źródło: http://www.flickr.com
Jest kryzys, czy go nie ma? Mnóstwo ludzi zadaje sobie takie pytanie. Ceny rosną, ale w wielu branżach wzrastają też zarobki. W sumie jest jak zwykle - firmom bogatym jest coraz lepiej, branżom z małymi środkami - coraz gorzej. Z rynku wypadają małe przedsiębiorstwa, które nie mają jeszcze wyrobionej pozycji i stałych klientów - zabijają je różnorodne opłaty i wzrastające koszty utrzymania.

Agencja spedycyjna pomoże w każdym momencie

in dokumenty, dostarczenie, działania, formalności, przewóz, Spedycja, transport, umowa, usługi, warunki, zadania
załadunek chłodni
Autor: Glen Wallace
Źródło: http://www.flickr.com
Przez spedycję rozumie się najczęściej ogół czynności transportowych, mających na celu przewóz zamówienia. Tak naprawdę jest inaczej - spedycja rozpoczyna się już podczas planowania operacji.

Transport ciężarowy

in firmy, samochody ciężarowe, Spedycja, transport
Tir, samochód ciężarowy
Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Transport ciężarowy bez wątpienia odgrywa niezmiernie ważną rolę. W szczególności w Polsce. Jesteśmy korzystnie położeni, a więc nie może dziwić, że polskimi drogami jeździ wiele samochodów ciężarowych. Moim zdaniem to dobrze, bo niejako wszyscy możemy na tym zarobić. Choć oczywiście należy zainwestować wiele pieniędzy w najróżniejsze udogodnienia transportowe, mowa w tym momencie o autostradach oraz ekspresówkach. Co prawda jest lepiej, ale w dalszym ciągu nie jest kolorowo. Realia naszego kraju...

Stawki umowne - spedycja

in cena, firma, przesyłka, Spedycja, transport
Samolot
Źródło: http://sxc.hu/
Ceny specjalistycznych usług z sektora: transport i spedycja ustalane są na zasadzie cen umownych, które można pertraktować. Możliwe jest także wynegocjowanie stawki ulgowej.