stanowisko

Co po studiach prawniczych? Jak wykorzystać opcje oferowane przez duże miasto?

in Aplikacja, korporacja, stanowisko
prawo
Autor: Tori Rector
Źródło: http://www.flickr.com
Bardzo wielu młodych ludzi z Wrocławia i okolicznych miejscowości już podczas studiów prawniczych na uczelni wyższej myśli, jak może poszerzać zdobyte kompetencje, zdobyć praktykę i otworzyć swoją działalność po aplikacji. Wrocław jako duże miasto, rozwijające się i zapewniające ciekawe perspektywy, nie zamyka prawnikom możliwości rozwijania się. A gdy do wiedzy i praktyk dołożymy biegłą znajomość języka angielskiego, ciekawą pracę mamy zapewnioną.

Jakiego rodzaju elementy są wymagane do przygotowania efektywnej kampanii wyborczej?

in materiały, osoby, program, stanowisko, strony
lekarz
Autor: Life Mental Health
Źródło: http://www.flickr.com
osoby, które mają aspirację zostać politykiem, muszą mieć do tego odpowiednie predyspozycje. Dotyczy to charakteru oraz znajomości nauk politycznych oraz ludzi, którzy już działają w tym zawodzie.


Ścieżka takiej kariery nie jest ani łatwa, ani szybka.

Spełniaj swoje zainteresowania i zarabiaj na tym!

in Banery, blog, Filmy, komentarze, linki, ludzie, miejsce pracy, Przepis, przykład, stanowisko, sukces, umiejętności, zyski
CHF
Autor: 1 suisse
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy z nas posiada swoje skryte umiejętności. Należy je jedynie wydobyć na wierzch.Czasem może to być niezmiernie trudne i przez to po wielu latach dowiadujemy się, że mamy do czegoś smykałkę. Tak bywa na przykład z niektórymi pisarzami, którzy dopiero na starość znaleźli w sobie zamiłowanie do pisania i są teraz poczytnymi autorami.

Jakie działania należy podjąć kiedy mamy do czynienia z nieuczciwą konkurencją

in czas, interes, kancelaria, stanowisko, umiejętności
kancelaria patentowa Warszawa, znaki towarowe i ochrona własności intelektualnej
Autor: Innalibra
Źródło: http://www.flickr.com
Nieuczciwa konkurencja to według ustawy gałąź prawa, które zabezpiecza interes przedsiębiorcy, a także klienta. Ustawa z 16 kwietnia 1993 r. reguluje prawne skutki praktyk sprzecznych z literą prawa albo naruszającymi godność producenta lub klienta. Do tego rodzaju czynów należy na przykład stosowanie cen dumpingowych produktu, podrabianie firmy, towaru, wprowadzanie w błąd w kwestii miejsca produkcji i zawartości towaru, a także nieuczciwa, wprowadzająca w błąd albo też obraźliwa reklama. Na szczęście w przypadku bycia poszkodowanym przez takiego typu zdarzenie, bardzo użyteczne mogą się okazać kancelarie prawne.