termin

Co jest ważne gdy chodzi o przygotowanie regulaminu sklepu online? O jakich rzeczach nie można zapominać?

in dokument, termin, umowa
regulamin
Autor: Historyworks
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy kto zakłada sklep w internecie musi wiedzieć, że powinien on mieć regulamin. Jednak ogromnie ważne jest by taki dokument nie miał błędów. Chodzi oczywiście o zaufanie ewentualnych klientów, lecz również o całkiem spore finansowe kary, które nakładane są na firmy, w jakich regulaminie znajdowane są poważne błędy.

Czy osoba poszkodowana w zdarzeniu drogowym zawsze mogłaby liczyć na zadośćuczynienie?

in czas, dokument, dokumentacja, państwa, termin
fence
Autor: Fons Heijnsbroek
Źródło: http://www.flickr.com
W życiu człowieka zdarzają się różne wypadki. Mógłby to być pożar lub wypadek drogowy. We wszystkich tych okolicznościach możemy starać się o odszkodowanie.


Jeżeli zostałeś poszkodowany w wypadku samochodowym, firma ubezpieczeniowa musi wypłacić ci zadośćuczynienie, jeżeli byłeś ubezpieczony.

Opcje - niezaprzeczalnie jedne z najpopularniejszych instrumentów finansowych na dzisiejszym rynku

in koszt, moc, termin
budynek - płótno
Autor: godlesso
Źródło: http://www.flickr.com
Opcje to bez wątpienia jedne z najciekawszych „narzędzi” spotykanych obecnie na rynku finansowym. Niejednokrotnie bywają nazywane derywatami, bowiem ich cena zależy od wartości innego aktywa, czyli instrumentu bazowego.

Zwykle wydaje się nam, że żadna życiowa sytuacja nie sprawi, że będziemy musieli stanąć przed wymiarem sprawiedliwości

in części, klient, termin
prawnik
Autor: ビッグアップジャパン
Źródło: http://www.flickr.com
Niekiedy w naszym życiu zdarzają się takie momenty, które - pomimo że żyjemy uczciwie, to zmuszają nas do wzięcia udziału w rozprawie w sądzie. Wtedy niezbędny nam specjalista, który będzie nas wspomagał.


Zazwyczaj robimy wszystko co w naszej mocy, żeby żyć uczciwie.

Czym okazuje się być prawo międzynarodowe oraz czym ta dziedzina prawa się para?

in branża, kraj, termin
pracownicy
Autor: Texas State Library and Archives Commission
Źródło: http://www.flickr.com
Aktualnie mamy do czynienia z obrotem międzynarodowym lub z emigracją do różnorodnych krajów np. w poszukiwaniu pracy. Wszyscy pragną ażeby wszystko było legalne i nie pragną mieć do czynienia z prawem międzynarodowym.

Licytacje jako metoda spieniężenia rzeczy dłużnika

in interes, kredyt, rzeczy, termin, zysk
Słój z oszczędnościami
Autor: Tax Credits
Źródło: http://www.flickr.com
Każda osoba, która nie płaci swoich wierzytelności powinna być świadoma tego, że dobra zdobyte za pożyczone pieniądze potrafią jej być zabrane i zbyte w drodze przetargów.

Wybór właściwego typu zewnętrznego finansowania stanowi trudność dla wielu firm. Dotyczy to zarówno dużych przedsiębiorstw o ugruntowanej pozycji jak i małych firm.

in fundusze, inwestycje, pieniądze, przychody, termin
akt - firma
Autor: Emiliano García-Page Sánchez
Źródło: http://www.flickr.com
Wybór odpowiedniego typu zewnętrznego finansowania stanowi trudność dla wielu firm. Tyczy się to zarówno dużych firm o ugruntowanej pozycji ale także firm, które dopiero rozpoczynają swoją działalność. W przypadku startupów droga do uzyskania dofinansowania jest jeszcze trudniejsza, chociażby ze względu na niską zdolność kredytową lub brak historii kredytowej.

Co to jest pozycjonowanie szerokie?

in ruch, strony internetowe, Teraz, termin, usługi
SEO
Autor: Aston Reynolds
Źródło: http://www.flickr.com
Już w początkowej fazie projektowania witryny dobrze by było zadać sobie zasadnicze pytanie: jakim sposobem potencjalni internauci mogą dowiedzieć się o jej istnieniu? Reakcją na to zagadnienie jest pozycjonowanie. O tym, że jest to znakomita, przynosząca spodziewane wyniki forma reklamy, przekonaliśmy się już jakiś czas temu. Tymczasem aby przedsięwzięcie to, było jeszcze bardziej efektywne powstało pozycjonowanie szerokie, tzw long tail – działająca w szybki sposób i najbardziej efektywna metoda pozycjonowania.