ubiór

W jaki sposób dopasować buty na każdą okazję?

in dress code, kobiety, Panie, ubiór
buty, szpilki
Autor: mururoa
Źródło: http://www.flickr.com
W obecnych czasach nastąpiło duże rozluźnienie obyczajów, to co niegdyś było nie do przyjęcia, dzisiaj jest na porządku dziennym. Pewnie, że nie jest to jakaś bardzo zła tendencja, lecz czasami w sytuacjach, które jednak oczekują od nas znajomości savoir-vivre'u czujemy się mocno zagubieni.

Z jakiego powodu w części zawodów właściwy ubiór jest tak ważny, jak wybrać dobrą odzież ochronną.

in bezpieczeństwo, Garsonka, ubiór
odzież gastronomiczna
Autor: matchfitskills
Źródło: http://www.flickr.com
Praca w wielu zawodach wiąże się z koniecznością posiadania odpowiedniego ubioru. Czasami mogą to być kwestie ustalone przez pracodawcę lub wewnętrzne regulaminy. Tego typu sytuacja często ma miejsce w korporacjach i w dużych firmach, w których są jasno wyznaczone reguły dotyczące tego, jak należy być ubranym.

Jakim sposobem połączyć modę i wygodę robienia zakupów, czyli o pozytywach marketów internetowych

in buty, handel, sklep, ubiór, wygoda
zakupy online
Autor: David Michalczuk
Źródło: http://www.flickr.com
Nie da się ukryć, że w obecnych czasach coraz więcej ludzi zwraca uwagę na to, jak wygląda i czy ubiera się atrakcyjnie. Ubiór pomaga ludziom wyrazić własną osobowość i to, jaki mają stosunek do mody. Funkcjonujemy natomiast w coraz większym pośpiechu i raczej nie staramy się poświęcać dużej ilości czasu na wyprawy do centrów handlowych, które często sprawiają, że popadamy w zakupowy szał, a nasze wybory są nierozsądne.

Moda – nie zawsze warto jej ulegać

in sandały, strój, ubiór
buty
Autor: Rachel Jennings
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli chodzi o strój, każda z nas ma nieco inny gust. Jedne kobiety lubią ubierać się elegancko, nawet na co dzień, czy nawet, gdy nie wychodzą w danym dniu z domu. Inne z kolei preferują swobodny styl – dżinsy i bluza lub sweter to dla nich najlepsze z możliwych ubrań. Z drugiej jednakże strony zwykle dość ważna jest dla wszystkich kwestia mody. W końcu mało kto lubi się wyróżniać w negatywny sposób i być uznawany przez otoczenie za dziwaka.

Jaka powinna być bielizna? Wyjątkowa, seksi czy komfortowa? A może każda z tych propozycji jest właściwa?

in bielizna, biustonosz, modelka, ubiór
biustonosz
Autor: Kostar
Źródło: Akrobatka.pl
Czasami to, co niedostrzegalne ma największy wpływ na naszą swobodę i sposób bycia. W ten sposób na pewno można powiedzieć o kobiecej bieliźnie. Choć niewidoczna to pobudza zmysły u męskiej części populacji, choć może wyglądać wspaniale, prezentować się wspaniale na naszych ciałach, to może być jednocześnie niezbyt komfortowa. To raczej bez sensu kupować bardzo ciekawą bieliznę, lecz zupełnie niewygodną. Stąd tak istotny jest odpowiedni wybór, tak by nasza bielizna była ciekawym dodatkiem do naszego ubioru, a nie utrudniającym funkcjonowanie balastem.

<strong>Co chwilę proponowane nam są nowe kroje</strong>

in eleganckie, garderoba, Lato, szafa, trendy, ubiór
Kobiecość zawsze w cenie
Autor: Nife
Źródło: Nife
Co rok na rynku odzieżowym pojawiają się kolejne wzory oraz kroje bluzek, spódniczek lub spodni, a my wśród nich mamy odnaleźć te, które najbardziej będą nam pasowały. Pewnie że projektanci mody pokazują nam co będzie przeważało w danym okresie, nie mniej musimy wspomnieć, iż przy wyborze naszych rzeczy powinniśmy się wzorować wygodą oraz tym, żeby ukrywały one nasze niedoskonałości i aby równocześnie ukazywały nasze walory. Nie mniej czasami należy zaszaleć oraz trzeba wypróbować założyć bluzkę, która w konkretnym okresie jest trendy.