Bransoletki zrobione ze skóry - a więc, "biżuteria" nie wyłącznie dla dziewczyn!

in biżuteria, dane, kobieta
Słowo "biżuteria", najbardziej często kojarzy naszym osobom się przede wszystkim z takiego typu przedmiotami jak kolczyki, pierścionki a także interesujące nasze osoby dziś bransoletki, jednak głównie na ciało Kobiety.


bransoletki ze skóry
Autor: Garry Knight
Źródło: http://www.flickr.com


Co oczywiste jednak, że pomijając kobiety istnieją także mężczyźni, którzy to również lubią "błyszczeć", albo najzwyczajniej posiadać coś, co nada im indywidualnego charakteru, a co w rzeczywistości nie rzuca się aż tak mocno w oczy - kiedy jednak przykuje wzrok, okazuje się być - w szczególności dla dziewczyn - niewiarygodnie interesujące...


Prawdziwa skóra już od wieków bywa wykorzystywana przy produkcji nie tylko odzieży, ale również wszelkiego rodzaju dodatków, w tym również biżuterii. Niegdyś mężczyźni, choć teraz trudno to sobie wyimaginować, byli równie jeśli nie bardziej "błyszczący" jak kobiety, i nosili biżuterię na co dzień. Oczywiście zazwyczaj bywało w taki sposób, że im bardziej "błyszczący" facet, tym mocniej okazywał się zamożny, lub najzwyczajniej - w jaki sposób określilibyśmy to w tych czasach - pragnął "szpanować". Jednakże byli kiedyś i "prawdziwi" mężczyźni, najbardziej często wojownicy, którzy to nie chcieli się błyszczeć, jedynie wszelkiego rodzaju ozdoby były częścią ich życia. Pojedynczym z najbardziej popularnych pośród nich rodzajów ozdóbek były bransoletki ze skóry, które wewnątrz obecnych czasach mocniej pokazują charakter mężczyzny, niż nie jeden wbity w niego kolczyk.
Obecnie nie jedna kobieta, widząc tego rodzaju ozdóbkę - najlepiej jak najmocniej "surową" - w inny sposób postrzega konkretnego mężczyznę, co najczęściej bywa "zakodowane" wewnątrz naszym DNA, które to każe naszym osobom rozmyślać jak dawniej, budząc w kobietach "autentyczną" kobietę.