Co może zostać niecodziennym opakowaniem na pióro?

in gadżet, oczy, rzeczy, wiadomości
Jednym z najbardziej znanych gadżetów promocyjnych jest towar, który nawet nie jest rozważany jako nośnik promocyjny. Jest niezwykle pożyteczny, mały, lekki i barwny. Każdy człowiek spotkał się z tego typu produktem, ponieważ najprawdopodobniej posiada taki od długiego czasu u siebie w domu.


Tego typu kolorowe karteczki samoprzylepne mogą przypominać nam o konieczności załatwienia naszych codziennych spraw lub zwyczajnie o produktach, jakie musimy kupić następnym razem w pobliskim sklepie.
kolorowe karteczki samoprzylepne
Autor: U.S. Army Corps of Engineers Savannah District
Źródło: http://www.flickr.com


Taki notes może być wyprodukowany w formie np. prostokątnych kartek o rozmiarach ok. 10x8 centymetrów, lecz mógłby równie dobrze przypominać swoim wizerunkiem serduszko, domek albo drzewko bądź jabłko. oczywiście poszczególne kartki w notesie mogłyby być w innych barwach. Część z nich może zostać także świecąca w ciemności. Substancja klejąca zastosowana w produkcji takich kartek jest całkowicie usuwalna za pomocą wody. Doskonale nadają się do zostawiania informacji tak w pracy, jak i w mieszkaniu.


Skóra spragniona wody
Autor: 123rf.com
Źródło: 123rf.com


Co poniektóre typy bloczków (np. te w postaci jabłka), mogłyby posiadać specjalny otwór, w którym można umieścić długopis albo cienkopis. Same karteczki są wykonane w gramaturze np. 75g/m kw.
Patrząc od strony pragnącej promować swoje świadczenia firmy, tego typu kolorowe samoprzylepne karteczki to doskonały pomysł na gustowną i nie nachalną promocję, gdyż logo firmy może zostać usytuowane na dowolnej z przykładowo kilkudziesięciu kartek w formie przynoszącej na myśl znak wodny. Najbardziej istotne jest to, że potencjalni odbiorcy prawdopodobnie widzieliby reklamę mnóstwo razy na dzień.