Jakie przedmioty możesz dostać, a jakich nie w sieci?

in Leczenie, porady, robaki, rzeczy, sieć, środki, technologia
Czasy się zmieniają, co widać na przykładzie funkcjonowania różnych branż. Kiedyś, jeszcze przed erą Internetu nie było innej możliwości, jak wybrać się do sklepu po to, czego potrzebujemy. Aktualnie i to ulega zmianie, a widocznie jest to nawet w takich miejscach, jak branża spożywcza. W dużych ośrodkach miejskich można już robić zakupy przez Internet. Są jednakże usługi, jakie zawsze będą stacjonarne, co najmniej przez najbliższych kilka lat.

środki do dezynfekcji
Autor: damo1977
Źródło: http://www.flickr.com
Właściwie trudno i to przewidzieć, ponieważ technologia pędzi bardzo prędko, a dwa lata w aktualnych czasach to naprawdę dość krótki lecz dynamiczny okres. Załóżmy jednakże, że niektóre branże pozostaną jedynie offline, które to będą?

Czy można się ostrzyc w Internecie? Brzmi dziwacznie, lecz kto wie, jak to będzie się prezentować niedługo. Na razie jednakowoż wszystko wskazuje na to, iż aktualny stan pozostanie przez spory czas nienaruszony. Możemy jak najbardziej poczytać o tym, jak kogoś ostrzyc, jak zrobić sobie modny fryz, możemy zakupić maszynkę do włosów i sami nawet się ostrzyc, jednak nie będzie miało to wiele wspólnego z zawodowym fryzjerskim zabiegiem.

Jest sporo pozostałych branż, które muszą działać w normalny sposób. Możemy przez Internet zamówić każdą potrzebną rzecz do remontu do remontu, ale sami być może nie poradzimy sobie z remontem. Jesteśmy w stanie zamówić prawie wszystkie środki do dezynfekcji przez Internet http://izi.sklep.pl/srodki-do-dezynfekcji,c37.html, ale jak przyjdzie do prawdziwej dezynfekcji (przykładowo, gdy zalęgną nam się w domu jakieś robaki), to będziemy zmuszeni zawołać do tego profesjonalną firmę.

Jednocześnie, takie zdanie się na Internet prowadzi do absurdów i szkodliwych sytuacji. Jednym z takich zagrożeń są porady medyczne udzielanie na różnych forach internetowych. Wielu ludzi godzinami siedzi na tych forach i czyta rady różnych domorosłych „lekarzy”, czyli ludzi, którzy nie posiadają żadnych kwalifikacji do wydawania jakichkolwiek sądów czy diagnoz.

Jeśli jest to w formie wsparcia lub podzielenia się własnymi przeżyciami z chorobą to owszem, tego typu miejsca w internecie są bardzo potrzebne, gdyż dodają wiary w wyleczenie. Jednakowoż, często dana osoba zamiast pójść niezwłocznie do specjalisty radzi się zebranych na forum i na własną rękę prowadzi leczenie. To niebezpieczne. Musimy ustrzec się przed tą radami, gdyż może nas to kosztować zdrowie, a nawet życie. Życie mamy tylko jedno, a zdrowie można dość szybko stracić, pamiętajmy o tym. Ponadto zobacz również suszarkę link