Co mogłoby nam przypominać o ważnych sprawach?

in części, drzwi, gra, kolory
Od mnóstwa lat na całym świecie, niezwykle popularne są niewielkie notesiki, w których poszczególne karteczki mają z jednej strony cieniutką warstwę kleju. Moglibyśmy na nich zapisywać różnego typu pilne rzeczy, którymi musimy się zająć w niedługim czasie.


Jeżeli tylko mamy na to chęć, różne kolory tych kartek także mogłyby posiadać nadane przez nas przesłanie.


wielokolorowe notesiki
Autor: roovuu
Źródło: http://www.flickr.com
załadunek chłodni
Autor: Glen Wallace
Źródło: http://www.flickr.com


Przykładowo te o kolorze czerwonym mogą sugerować, że taka informacja jest bardzo ważna. Już od wielu lat tego typu wielokolorowe notesiki uratowały wiele ludzi przed zapomnieniem o jakiekolwiek istotnej sprawie. Dzięki wspomnianej wyżej warstwie kleju, możemy tego typu karteczki naklejać praktycznie wszędzie. Na biurku, na lodówce czy też regale. Niektóre osoby naklejają je również na drzwiach, żeby nie zapomnieć o czymś tuż przed wyjściem. Osoby, dla których poza funkcjonalnością takich kartek istotna jest również ich postać, mogą zostać przyjemnie zaskoczone tym, że barwne notesy mogą być oferowane w praktycznie każdym kształcie: jabłka czy też serca.


Ich rozmiar jest naturalnie uzależniony od konkretnego kształtu, jednak najczęściej jest to około 10x8 lub 8x6 centymetrów. gramatura papieru to około 200 g/m2. Takie wielokolorowe notesiki oferowane są w kompletach po 48 kartek. Te natomiast mogłyby mieć nie tylko kolor biały, ale także niebieski czy też żółty. Popularne są także ostatnio niezwykle jaskrawe barwy.


Poszczególne kartki mogą mieć także różne wzroki, jakie w dodatkowy sposób dekorują płaszczyznę papieru. Takie notesy są niezwykle popularne i użyteczne, z tego też powodu są z przyjemnością wykorzystywane nie tylko przez dorosłych, lecz też dzieci.