Co spakować na podróż z potomkiem

in ceny, maluch, podróż, preparaty, łóżko
Kiedy się po raz pierwszy wyjeżdża z maluchem na wakacje, wszystko wydaje się ważne. Nie da się jednak zabrać wszystkiego. Zobacz zatem, co wziąć!


Trudno zrobić uniwersalną listę rzeczy, jakie należy wziąć.


akcesoria turystyczne
Autor: Bitterroot
Źródło: http://www.flickr.com
Jedne mamusie potrzebują niewielu przedmiotów, nie boją się improwizacji a także nie mają nic przeciw praniu. Pozostałe czują się komfortowo wtenczas, kiedy mają ze sobą to, czego używają na każdego dnia. Potrzeby potrzebami, lecz ogranicza nas też środek transportu: inaczej powinniśmy spakować się, jeśli jedziemy autem, inaczej jeżeli podróżujemy samolotem, pociągiem albo autobusem. W związku z tym...


nosidło turystyczne
Autor: AWBUD Wyroby Betonowe
Źródło: http://prasa.gutpr.pl/AwbudStandard/bruk_jurajski_kolor01.jpg
Wyjazd z pociechą - zastanów się, czego będziesz potrzebowała. Czego innego potrzebuje trzymiesięczny bobas, zaś czego innego dorodny bobas, który lada chwila będzie zdmuchiwał z torciku pierwszą świeczkę. Co innego może przydać się w górach, z kolei co innego nad morzem. W wielu pensjonatach jak też ośrodkach możemy liczyć na wanienkę, łóżeczko, krzesło do karmienia, przewijak, elektroniczną nianię, kuchenkę (również mikrofalową), dojście do pralki oraz dobrze wyekwipowanego marketu, czasem także możność wypożyczenia nosidła. Nosidło turystyczne jest nieodzowne kiedy wybieracie się w góry. Na całe mnóstwo atrakcji mogą także liczyć starsze dzieci. Oferta jest coraz to bogatsza, jednakże bardzo zróżnicowana. Dlatego zawsze trzeba pytać o szczegóły u źródła. Pełna oferta: oferta.


Zrób listę. Z całą pewnością przyda ci się: Zapas ubrań. Nawet gdy zamierzasz systematycznie prać, lepiej zabrać o jeden komplet za dużo aniżeli o jeden za mało. Coś na chłody. Pogoda uwielbia płatać figle, szczególnie w ostatnim czasie. Na pewno zabierz kurteczkę, grubą bluzę, czapkę, coś na szyjkę. Weź czapeczkę z daszkiem czy kapelusik (w przeciwieństwie do chusteczki chronią również oczy dziecka). Rezerwa pieluszek. Nie wszędzie możesz na nie liczyć, a jeżeli nawet, wybór może być ograniczony, natomiast ceny wyższe niż zwyczajne. Kosmetyczka oseska. A w niej mydełko, krem do pielęgnowania pupy i inne środki konieczne maluszkowi na co dzień. Nie zapomnij o spakowaniu kremu z filtrem. Apteczka. Dla zainteresowanych: http://wgl.pl/webpage/nosidelko-turystyczne-wypozyczalnia.html.


W niej między innymi ciepłomierz, środki przeciw gorączce, krem na ukąszenia , kremik na odparzenia oraz środki przeciw biegunce.


Wszelakie inne akcesoria turystyczne takie jak łóżko turystyczne kupisz w sklepie turystycznym.