Czy warto inwestować w reklamowe gadżety?

in koszulki, market, upominki, usługi
Promocja przedsiębiorstwa to rzecz niesłychanie istotna dla jej działania. Podstawowym celem reklamy jest podwyższenie sprzedaży.


Do nadrzędnego celu zmierzamy różnymi drogami, określając także cele poboczne jak też realizując je rozmaitymi metodami.


owoce
Autor: Nacho
Źródło: http://www.flickr.com


Efektywna akcja promocyjna jest skoncentrowana nie tylko na przyciągnięciu nowych klientów, lecz także na zyskaniu zaufania, budowaniu relacji i docenianiu lojalności konsumentów, których już pozyskaliśmy. Interesującym elementem promocji są firmowe upominki. Zależnie od tego, jaki jest zakres działań reklamowych profil firmy wybieramy podarunki drobne czy też luksusowe. Mogą być to drobiazgi, takie jak długopisy smycze naszywane czy notatniki. Interesującym oraz praktycznym prezentem jest pendrive, jaki na pewno każdemu się przyda. Sympatyczne mogą być takie gratisy jak kubki bądź odzież reklamowa, przykładowo koszulki czy też czapeczki. Interesującym pomysłem, ocieplającym wizerunek przedsiębiorstwa, będą także słodkości, np. apetyczne i ładnie zapakowane reklamowe krówki (https://www.krowkimarko.pl/krowki-weselne-podziekowanie-dla-gosci).


smycze naszywane
Autor: Fabryka Materacy Janpol
Źródło: Fabryka Materacy Janpol


Troszkę droższymi, lecz wspaniale sprawdzającymi się upominkami są elementy małego AGD, np. rondele, garnki. Dla poniektórych klientów warto wygospodarować pieniądze na podarki ekskluzywne, takie jak ekspres do kawy czy też galanteria skórzana. Podarunki możemy rozdawać na rozmaite sposoby. Mogą być to podarunki dołączane do nabywanych artykułów bądź oferowane po skończeniu usługi.
Idealną okazją będą wydarzenia firmowe, spotkania z ekspertami, prezentacje, targi czy konferencje. Interesującym pomysłem, który w sposób szczególny buduje relację z konsumentem, jest obdarowywanie go w dzień jego urodzin.