Dlaczego dobrze wykorzystywać tradycyjne metody na dotarcie do klientów? Czy plakatowanie to dobry sposób?

in czas, dom, Internet, miasta
Bez wątpienia żyjemy w cyfrowych czasach, znaczy to, iż na co dzień powszechnie korzystamy z możliwości nowych technologii. Nie dziwi już aktualnie nikogo to, że dostęp do Internetu jest właściwie niczym nieograniczony, że umawiamy się ze znajomymi przez media społecznościowe, a również to, że robimy zakupy online.


Nie zmienia to jednakowoż faktu, iż życie poza internetem normalnie się toczy i tam też korzystnie promować swoje usługi.
Gry planszowe
Autor: Will Merydith
Źródło: http://www.flickr.com


apteka


Chociaż coraz więcej firm zwiększa swoje budżety na promocyjne działania w sieci, to jednakowoż dobrze jest przeznaczyć część środków finansowych na tradycyjną promocję. Dobrą opcją, która zawsze zdaje egzamin jest plakatowanie. Czemu zdaje egzamin? Bo umiejscowienie ciekawych, przykuwających uwagę plakatów bez wątpienia zwraca uwagę. Tym bardziej jak zrobimy to w miejscu, w którym przebywa dużo osób.


Nie ma możliwości, by były niezauważone. Wiadomym jest, że w dużych miastach, np. w Krakowie jest wiele tego rodzaju przekazów reklamowych, tak więc powstaje obawa, że nasza reklama może być niedostrzeżona. Tu jak najbardziej wszystko w rękach grafików i copywriterów, którzy muszą stworzyć przekaz przykuwający uwagę. Nie zmienia to jednakowoż faktu, iż osoby rozwieszające plakaty też powinny mieć duże w takim czymś doświadczenie, znać miasto, wiedzieć, w jakim miejscu najlepiej zdecydować się na taką kampanię.


Dlatego też lepiej oddać takie zadanie profesjonalistom, bo jak plakatowanie Kraków to na tyle duży ośrodek miejski, że osoba nieznająca miasta może mieć z tym problem. Taka firma wszystko dobrze zaplanuje, określi rejony miasta, w jakich zawisną nasze plakaty, dzięki czemu na tym skorzystamy.