Dlaczego nie powinniśmy zakładać małym pieskom smyczy automatycznej?

in Auto, firmy, market, pomoc, Produkty
Szefowie wielu spółek co jakiś czas poszukują nowych sposobów na zdobycie nowych odbiorców. Z pomocą potrafią im przyjść przykładowo agencje marketingowe, oferujące różne rodzaje nośników reklamowych.


Niezwykle popularnym ich przykładem są smycze marketingowe, które cechuje to, że z jednej strony nie są kosztowne, z innej natomiast odznacza je to, że są bardzo pożyteczne w bieżącym życiu.
sypialnia
Autor: Bill Wilson
Źródło: http://www.flickr.com


Wyprodukowane są one z dosyć wąskiej, ponieważ mającej 20 mm szerokości taśmy. Długość tego typu smyczy mogłaby być ustalona osobno z interesantem. Posiada ona tzw. zatrzask, który służy do przyczepiania do niego kluczy. Mógłby być on wykonany ze stali nierdzewnej albo z plastiku. Najważniejszą jednak funkcją, którą powinny spełniać smycze marketingowe jest oczywiście reklamowanie danej firmy. Na wstążce, której odcień można by wybrać podczas jej zamawiania, umieszczany jest wodoodporny nadruk. Może być on wykonywany za pomocą papieru transferowego.


książki
Autor: Martin Pulaski
Źródło: http://www.flickr.com


Jednak naturalnie nie wszystkie smycze muszą służyć do celów reklamowych. Niezwykle popularne są również te, które można by nabyć w markecie z artykułami dla zwierząt dla swojego czworonożnego pupila. Takiego typu Produkty mogłyby być wykonane z naturalnej skóry, tworzyw sztucznych lub metalowego łańcuszka. Są też tak zwane smycze Automatyczne, których długość mogłaby być zmienna w czasie spaceru. Niestety nie nadaje się ona dla psów młodych, ponieważ może spowodować uszkodzenie szkieletu psa.
Posiada ona rozciągłość od 3 do sześciu m i zazwyczaj jest wykonana z tasiemki parcianej. Taki wariant smyczy nie jest wskazany dla pupili o mniejszych rozmiarach. Ponadto smycz automatyczna uczy psiaka tak zwanego ciągnięcia.