Do pokazywania wyników jest stosowany ekran led

in kamery, reklamy, tablice, technologie
Jeszcze kilkanaście lat temu, gdy obywatele chodzi na stadiony kibicować własnej drużynie, musieli cieszyć się tym, że wyniki były pisane na odpowiednich tablicach, albo przyczepiane do tablicy były plakietki z właściwymi cyframi. Takie rozwiązanie, chociaż zezwalało na szybką zmianę pokazywanych wyników, to jednakże sprawiało, że nie wszyscy widzowie mieli szansę na bieżąco sprawdzić aktualny wynik.

technologia ledowa
Autor: darkday
Źródło: http://www.flickr.com
Przez to szukano rozwiązań, które spowodują, że wynik będzie można zmieniać tak samo szybko, ale równocześnie każdy będzie miał ewentualność sprawdzenia go w każdej chwili i to bez potrzeby pytania sąsiada. Teraz takie rozwiązanie się znalazło, każdy kibic dobrze widzi tablicę z wynikami i nie ma tutaj znaczenia, ani jego wzrok, ani nawet miejsce w którym siedzi, taki wynik okazuje się pokazany wyraźnie i dość wielkimi cyframi, więc nie ma ewentualności żeby ktoś go nie dostrzegł. A jak jest rozwiązany ten problem?

Ekran led rozwiał wszystkie trudy

Do pokazywania wyników jest zastosowany odpowiedni ekran, który pokazuje obraz w technologii cyfrowej, a zatem nie dosyć, że jest bardzo czytelny, to jeszcze pozwala na zmianę barwy pokazywanych cyfr, dzięki czemu mamy szansę je dobrać do warunków będących na stadionie. Taki ekran led (telebimy ledowe opole 1 maja) zezwala nie tylko na wyświetlanie wyników, lecz również na ukazywanie obrazu z kamer, przez co w przerwach można na nim wyświetlać obraz ukazujący kibiców na trybunach.
nośniki reklamowe
Autor: onnola
Źródło: http://www.flickr.com
Co więcej można na nim także pokazywać reklamy przeróżnych przedsiębiorstw, przez co wydatki przygotowania całej imprezy będą trochę zmniejszone, dzięki wpływom za tego typu reklamy pokazywane w przerwach meczu. Tak wręcz tego rodzaju ekrany tak wspaniale sprawdziły się na stadionach, że obecnie nikt nie wyobraża sobie sytuacji, aby miało szansę ich tam nie być.

Poznajmy się z ich wielkościami

Tego rodzaju ekrany (www.dailymotion.com/video/xye8nn_ekran-led-opole-c-h-karolinka-tel-782-666-777_lifestyle) występują w różnorakich rozmiarach, zatem wspaniale dopasujemy je bez względu na to, czy mają się pojawić na małych halach, czy powinny zostać zawieszone na sporych stadionach. Najważniejsze okazuje się tu to, aby były właściwie dobrane do miejsca gdzie powinny zostać zawieszone, gdyż jedynie wtenczas kibice będą mieli szansę wszystko dokładnie zobaczyć.