Jak mały prezent mógłby uratować piękną fryzurę?

in firm, Kolor, natura, skład
Dając komuś prezent należy się dobrze zastanowić, jaki prezent nie trafi niedługo na jakieś targowisko. Krawaty - to mogłoby okazać się zbyt niewyszukane.


Jest jednak coś, co mogłoby rozwiązać ten problem: bardzo praktyczna mała parasolka.


goście
Autor: Coanri/Rita
Źródło: http://www.flickr.com


Taki towar, nie dość, że jest stosunkowo mały i mógłby być rozkładany, to mógłby mieć mechanizm, przy pomocy jednego przyciśnięcia przycisku szybko rozłoży lub złoży niezwykle cienką wykonaną z poliestru czaszę. Mógłby także posiadać stworzony z nie rdzewiejącej stali oraz włókna szklanego stelaż. Taki mały parasol w etui to doskonały prezent niemalże dla każdej osoby. To, co go odznacza, to niezwykle mały, mierzący poniżej 20cm rozmiar. To dlatego mógłby być przenoszony w wytwornym etui, które niezwykle przynosi na myśl te od okularów. Można je włożyć tak do kobiecej torebki, jak i męskiej aktówki. Ponadto, parasol ma także typowy futerał. Jest on podobnie jak czasza wykonany z poliestru.
Odcień takiego parasola można by naturalnie dopasować do swego gustu - do nabycia są tak ciemne (czerń czy ciemna zieleń), oraz jasne (zielony czy niebieski). Dostępne są naturalnie modele w przeróżne wzorki. Cena parasola jest bardzo kusząca i wynosi ok. 50 złotych. To bardzo mało, zwłaszcza, że jest to parasol wytworzony przez popularną oraz cenioną firmę. Doskonale może nadawać się na upominek tak dla męża, jak i dla teścia.


naturalnie w odmiennej Kolorystyce także np. dla siostry. One szczególnie ucieszą się z takiego małego parasola, kiedy niespodziewanie po wyjściu od np. fryzjera zaskoczy je ulewa.