Jaka bielizna może sprawić, że znikną wszystkie defekty ciała?

in efekty, materiał, rodzaj
Ostatnie badania mówią, że zdecydowana większość kobiet źle wybiera swoją bieliznę. Zazwyczaj przejawia się to poprzez zakładanie za dużych biustonoszy. Nieco podobnie ma się sprawa w przypadku bielizny, która powinna być możliwie cienka tak, żeby była niezauważalna przez np. spódnicę.


Przykładowo jeżeli Twym ukochanym strojem są prześwitujące spodnie lub spódnica, powinnaś wybrać stringi.


dekoracje
Autor: Le living and co
Źródło: http://www.flickr.com
Serwis Rococo
Autor: Zakłady Porcelany „Ćmielów”
Źródło: Zakłady Porcelany „Ćmielów”


Co ważne, powinnaś je wtedy nosić niezależnie od sytuacji, czy chciałabyś ich używać, czy nie. Na szczęście mogłabyś zwiększyć komfort używania tego typu majtek poprzez odnalezienie przedmiotów tak renomowanych producentów jak Gabidar, którzy do tworzenia swych towarów używają bardzo wrażliwych oraz cienkich tkanin. Jeśli natomiast jesteś osobą, która woli posiadać trochę bardziej rozbudowaną bieliznę, trafnym rozwiązaniem mogą być szorty, które będą mieć trochę męski krój. Mają one trochę wycięte i proste nogawki. Ich zaletą jest to, że są niemalże niezauważalne nawet pod stosunkowo cienkim ubraniem. Najważniejsze jest to, żeby kształt Twojej bielizny był dopasowany do kształtu Twojego ciała. Inaczej mówiąc nigdy nie powinnaś zakładać do spódnicy-biodrówki jakichkolwiek wysokich majtek.


Jeśli narzekasz na parę niepotrzebnych kilogramów, w każdym wypadku istnieje ponadto szczególna bielizna wyszczuplająca, jaka może ukryć przeróżne defekty figury. Wykorzystanie tego typu majtek do pewnego stopnia zwalnia Cię z obowiązku ćwiczenia na siłowni. Zaletą takiej bielizny jest to, że dowolne ubranie układa się na niej gładko.


Są to nowoczesne produkty, które wykonane są z niezwykle cienkich materiałów, które doskonale przylegają do ciała. Należy powiedzieć, że bielizna taka jest niezwykle ładna oraz seksowna.