Jakie mamy sposoby na informowanie w przestrzeni publicznej? Co jest nadal bardzo popularne?

in artykuły, ludzie, stal, wygląd
Informacje możemy obwieszczać na wiele sposobów. W okresie wyborów sporo widać na ulicach plakatów zachęcających do głosowania. Nowe artykuły reklamuje się używając bilbordów, do nowych barów zaprasza się za pomocą ulotek. Jakie formy informowania się sprawdzają? Jakie stosowane są najczęściej?
rozdawanie ulotek
Autor: Chris Waits
Źródło: http://www.flickr.com
filtr powietrza, iowfilter.com
Autor: iowfilter.com
Źródło: iowfilter.com
Ulotki to wciąż powszechny sposób przekazywania informacji. Jest on dosyć tani oraz dość prosty do zorganizowania. Tak naprawdę trzeba zaprojektować i wykonać ulotkę, jaką potem tylko powielamy oraz rozdajemy w wielu egzemplarzach. Rozdawanie ulotek to sposób na bezpośrednie spotkanie z odbiorcą. Jeżeli odbiorcami takiej informacji są młodzi ludzie, to możemy zalecić rozdawanie ulotek jedynie ludziom w takim wieku. Nie każdy z chęcią spojrzy na standardową ulotkę, lecz na ulotkę z dziesięcioprocentowym upustem już prędzej. Dlatego należy wiedzieć jak zachęcić odbiorcę. Najlepiej zlecić taki kolportaż specjalistom, jacy się takimi rzeczami zajmują każdego dnia.


Niektórzy, by być widzianym w przestrzeni miejskiej wybierają plakat. W tym wypadku również dobrze jest zlecić takie zadanie specjalistom. Szczególnie, iż w przypadku plakatu, sama grafika, jak również jakość wydruku mają ogromne znaczenie. Nie chcemy wszak, aby nasza oferta wyglądała średnio poważnie. Jeśli chodzi o plakatowanie Białystok podobnie jak sporo innych miast posiada sporą ofertę tego typu firm. Jeśli otwieramy sklep, to plakat może być idealnym sposobem na rozreklamowanie takiego biznesu w bliskiej okolicy. Te przedstawione sposoby niektórym wydają się przestarzałe, jednak wciąż przynoszą bardzo dobre rezultaty.