Jakie są lokale na konferencję w krakowie i jakie atrakcje proponują?

in centrum konferencyjne, hotel, sale
Poszukujesz miejsca na konferencję? Nie możesz znaleźć odpowiedniego placu? Zdaj się na kompetentne centra udostępniające lokum na tego typu wydarzenia. Wybór jest pokaźny, więc jest w czym wybierać!

W kategorii konferencje kraków nie brakuje najwyższej jakości lokalizacji. Nie zabraknie zatem nowoczesnych hoteli mieszczących się w komfortowej okolicy, bo w samym centrum Krakowa, blisko podnóża Zamku Królewskiego na Wawelu. Taki hotel ze względu na swoje wygodne położenie posiada niemal z każdego miejsca niesamowity widok zarówno na Wawel i Stare Miasto. Wiele hoteli oferujących konferencje kraków to połączenie tradycji z nowoczesnością. Hotele mają kilkadziesiąt pokoi, restauracje i sale konferencyjne (Czytaj dalej).

Szkolenia i konferencje
Autor: Eastern Tallgrass Prairie and Big Rivers Landscape
Źródło: http://www.flickr.com
Innymi przykładowymi znanymi miejscami są hotele, które są oryginalnie zaaranżowanymi obiektami, położonymi w Śródmieściu nad Wisłą, w pobliżu dzielnicy żydowskiej Kazimierz i w niewielkiej odległości od Starego Miasta. Niejeden taki hotel ma centrum konferencyjne o łącznej powierzchni 1550 m2 - Czytaj dalej o konferencjach w Krakowie. Na taką powierzchnię składają się: sala konferencyjna 450m2 dla 500 osób w układzie teatralnym (którą podzielić można na sześć autonomicznych sal konferencyjnych połączonych z kolei w kilkanaście kombinacji o powierzchni od 42 do 215m2, mieszczących nawet od 45 do 220 osób w układzie teatralnym), taras z powierzchnią wystawienniczą do kilkudziesięciu stoisk albo bankietowa z parkietem i barem dla kilkuset osób, foyer z rejestracją uczestników oraz restauracja dla kilkuset osób. Dużo hoteli posiada ponadto salę konferencyjną dla kilkuset osób w układzie teatralnym (którą to dzielić można na dwie autonomiczne sale). Najlepsze hotele mają również Business Room dla spotkań do kilkudziesięciu osób przy wspólnym stole. Dzięki powyższym pomysłom centra konferencyjne sprawdzają się jako sale plenarne na konferencje, powierzchnia wystawiennicza z zabudowaniami dla kilkuset stoisk, lub powierzchnia bankietowa z lokalizacją do tańca. Najlepsze hotele dysponują miejscami parkingowymi w garażu dla kilkudziesięciu pojazdów i autokarów. Najnowocześniejsze hotele to obiekty w pełni klimatyzowane, zaopatrzone w dostęp do internetu WiFi i LAN. do tego w hotelowym lobby do dyspozycji użytkowników pozostaje kącik internetowy, bankomat, sklepik z pamiątkami i prasą, a także sklepik ze słodyczami. Wskazać można na trzy rodzaje pokoi: Standard, Business Class i Suite, które tworzą bazę noclegową kilkuset pokoi dla połączonej liczby nawet do 500 ludzi. Dodatkowe atrakcje w hotelach to basen z jacuzzi, sauną suchą i parową, SPA&Wellness, a także salon fryzjerski i gabinety medyczne. Są to zadatki do tworzenia rozbudowanych scenariuszy spotkań z ciekawą propozycją towarzyszącą.

Do tego w ramach konferencje kraków hotele oferują też zwiedzanie miasta i okolic przykładowo w turach, z indywidualnym przewodnikiem (np. pieszo, w elektronicznych pojazdach - melex, Cafe-Tramwajem, Wow busem). Posiadają też własną bazę busów i mini-busów. A zatem hotele troszczą się nie tylko o wystawne przyjęcie gości w hotelu, ale również o logistykę i realizację wygodnego i bezpiecznego transportu.