Jakim sposobem trafić z własną ofertą do kierowców?

in billboardy, reklama, reklama telebimowa, reklamy, telebim, telebim warszawa, zmotoryzowany
Oczywiście zmotoryzowanych ludzi w Polsce jest kilkanaście milionów - duża ilość dorosłej części naszego społeczeństwa. Jednak nie ma sensu zawężać tematu. Powiedzmy, że chodzi tutaj o to, aby ze swoją ofertą dotrzeć do bardzo dużej części mieszkańców największych aglomeracji miejskich. Przede wszystkim chodzi w tym momencie o Warszawę oraz Kraków. Moim skromnym zdaniem reklama na telebimie jest w stanie w dużym stopniu pomóc naszej osobie w osiąganiu zamierzonych celów. Weźmy choćby pod uwagę zamieszczenie reklamy własnej firmy na telebimie zamieszczonym przy ruchliwej drodze. W końcu to gwarancja większej rozpoznawalności!


autostrada
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Można powiedzieć, że chociaż w naprawdę wielu przypadkach sytuacja jest taka, iż nie posiadamy środków na promocję, to bez większego cienia wątpliwości nie należy oszczędzać na tego typu metodach. Być może trochę się mogę mylić, lecz bez dwóch zdań nierzadko sytuacja jest taka, iż reklama telebimowa może dać fantastyczne wyniki. Wcale nie przesadzam - np. moja myjnia samochodowa jest bardziej rozpoznawalna głównie dzięki temu, że swego czasu skusiłem się na telebim warszawa. Takie są fakty.


Bardzo dużym atutem tego typu reklam jest szczególnie to, iż pracują dla nas dzień i noc. Czyli telebimy (telebimy reklamowe) są dużo lepszym rozwiązaniem, niż zwykłe billboardy. Miej to na szczególnej uwadze, drogi przedsiębiorco. Nie chcę, abyś potem ciągle skarżył się na to, że zainwestowałeś spore pieniądze w promocję, lecz na nieszczęście nie dało to bardziej znaczącego zysku. Pamiętaj o tym, ponieważ nie ma większego sensu pakować pieniędzy w taką reklamę, która praktycznie nic nie daje.


Reklama bilboard
Autor: minimalform
Źródło: http://www.flickr.com
Świetnym wyjściem jest zwłaszcza to by trochę dywersyfikować reklamę. Zatem telebim kraków (medas-media.com.pl/telebimy-warszawa.html) jest OK, lecz perfekcyjne rozwiązanie jest w takiej sytuacji, gdy orientujemy się, iż należy umieścić reklamę w innych miejscach. Jedna reklama ogólnie nie jest w stanie dać zbyt wiele. A więc reklama telebimowa jest efektywna, daje fantastyczne wyniki, ale w żadnym razie nie może być tak, że podejdziemy do swoich działań w mało umiejętny sposób. Później będziemy mawiali, iż straciliśmy forsę. Lepiej uniknąć tego typu sytuacji!