Jesteś facetem dbającym o siebie? W Twojej kosmetyczce nie może zabraknąć kremu męskiego, ałunu oraz kosmetyków marki Truefitt&Hill i Men-u!

in dezodorant, kosmetyki, mydła, skóra
Każda kobieta chciałaby, żeby jej mężczyzna gustownie się ubierał , a także był wypielęgnowany. Jeszcze do niedawna zdecydowana większość facetów nie zwracała na to najmniejszej uwagi, na szczęście zmieniło się to i idzie w bardzo dobrym kierunku.
Facet w garniturze
Autor: Vladimir Yaitskiy
Źródło: http://www.flickr.com
Elementarnym kosmetykiem każdego faceta muszą być kremy męskie (http://facetaria.pl/twarz-cialo-kremy-balsamy-c-179_200.html), jakie winny przede wszystkim pełnić rolę nawilżającą. Warto zatroszczyć się o to, by być wyposażonym w przynajmniej dwa różnorodne rodzaje balsamów. Pierwszy winien być stosowany na dzień, przed każdym wyjściem z domu, ażeby twarz nie robiła się wysuszona i niezbyt elastyczna. Drugi natomiast powinien być używany po każdorazowym goleniu, ponieważ wtedy skóra bywa podrażniona i potrzebuje nadzwyczajnej pielęgnacji. Następnym towarem, który powinien na wieczność zagościć w kosmetyczce jest ałun, to znaczy naturalny dezodorant.Jego funkcjonowanie jest absolutnie inne, aniżeli typowych i dobrze wszystkim znanych antyperspirantów. Wartości o jakich nie można zapomnieć to to, że pozwala skórze oddychać i nie powstrzymuje działania gruczołów potowych, tak jak zwykły dezodorant. Na dodatek nie pozostawia żadnych plam na ubraniach i jest bezwonny, dzięki czemu można stosować do niego różne wody perfumowane. W tym temacie dobrze jest równieżpomyśleć, jakie spółki produkujące kosmetyki dla mężczyzn są najlepsze i po jakie najczęściej sięgają panowie.

krem do golenia
Przede wszystkim jest to będąca na rynku już od ponad 200 lat firma Truefitt&Hill, która specjalizuje się w produkcji kosmetyków do golenia. Każdy zalotnik powinien mieć na swojej półce fenomenalne kremy i mydła do golenia. Niestety produkty te do najtańszych nie należą, aczkolwiek są bardzo wydaje i uzyskiwane z najwyższej jakości składników. Następną firmą jaka jest ubóstwiana przez panów to brytyjska marka Men-u, jaka cechuje się innowacyjnością. Kosmetyki sporządzane są z najwyższą pieczołowitością oraz z najlepiej dobranych składników. Warto jest inwestować w rzeczy do pielęgnacji twarzy, bowiem bezzwłocznie będzie można dostrzec pierwsze efekty, a opakowanie wystarczy na długi czas. Kupując kosmetyki zawsze należy zwracać uwagę na to co jest napisane z tyłu opakowania, ponieważ niektóre zawierają straszliwe ilości substancji, jakie mogą ujemnie wpływać na naszą skórę. Wybierając markę Truefitt&Hill (http://facetaria.pl/truefitt-hill-m-48.html) lub Men-u możemy mieć pewność, że z produktu będziemy wyjątkowo zadowoleni i następnym razem znów sięgniemy po kosmetyk z tej linii.