Każdy posiada jakieś pasje - wszystko zależy od człowieka i od tego jakie ma preferencje

in czas, części, oczy, rzeczy, sport
Niektórzy kochają fotografowanie albo oglądanie filmów. Inni uwielbiają się zmęczyć, wobec czego dość często uprawiają sport. Niektórzy z tej grupy twierdzą, że są stuprocentowo zadowoleni tylko wtedy, gdy uprawiają coś na świeżym powietrzu.


Liczną ekipą w Polsce są fani wspinaczki górskiej albo jazdy na snowboardzie.


opony - akt
Autor: włodi
Źródło: http://www.flickr.com
Ogólnie rzecz ujmując, jest wiele osób, które ciągnie w góry z różnych przyczyn. Zazwyczaj są to górołazy, narciarze, alpiniści lub najzwyczajniej w świecie fani długich wędrówek. Rysują oni trasy na turystycznych mapach, pakują cały niezbędny sprzęt i wybierają się w góry na kilka lub kilkanaście dni, aby chodzić od schroniska do schroniska. Twierdzą, że gdy męczą się nogi, to relaksuje się głowa, a to często pomaga tym, którzy pracują niezwykle szybko i w napiętych warunkach.


Podwieszany sufit firmy Knauf
Autor: Knauf
Źródło: www.knauf.pl


By być w stanie jechać w góry na długi wypad, należy najpierw zahaczyć o sklep górski. Powinniśmy mieć przecież odpowiedni sprzęt. Fani nart powinni nabyć...narty właśnie oraz odpowiednie buty oraz spodnie. Ludzie, którzy chodzą od schroniska do schroniska muszą nabyć termoaktywne ciuchy, buty, plecak oraz oczywiście śpiwór. Warto wybierać najlepszy ekwipunek z tego, co będzie dostępne na półkach. Rzecz jasna warto najpierw omówić wszystko ze sprzedawcą. To często entuzjaści, którzy sami są miłośnikami gór.


Wobec tego potrafią profesjonalnie doradzić, co tak naprawdę będzie nam niezbędne.


Nie zapominajmy, że góry są cudowne, ale zmienne, dlatego zawsze należy być przygotowanym na zmianę pogody.