Możemy się świetnie maskować dzięki ubraniom

in barwa, kamizelka, Kolor, odzież myśliwska, polowanie, spodnie
Inaczej ubieramy się, jeśli bierzemy udział w jakiejś ważnej uroczystości, inaczej gdy szykujemy się na spotkanie z przyjaciółmi, a jeszcze inaczej musimy się ubrać kiedy idziemy na polowanie. Chodzi o to, iż w tym ostatnim przypadku musimy się wtopić w tło i musimy stać się niewidoczni dla zwierząt, a bo mają one nieprawdopodobny wzrok oraz jednocześnie też słuch, to ma szanse się okazać, że minie sporo czasu zanim perfekcyjnie zrozumiemy tą sztukę.
odzież militarna
Źródło: http://www.sxc.hu/
Musimy skupić się na określonych barwachJeśli chcemy posiadać gwarancję, że nasze polowanie ukończy się sukcesem, iż będziemy mieli szanse wrócić ze swoją zdobyczą do domu, to bez wątpienia powinniśmy dopilnować, żeby nasza odzież myśliwska (http://www.4hunters.eu/Odziez-i-akcesoria-dla-mysliwych_Odziez-mysliwska_Spodnie-mysliwskie(2,208,).aspx) była jak najwspanialej dobrana. Wspaniale będzie kiedy będą w niej górowały różnorakie barwy zieleni oraz brązów. W dodatku warto zadbać o to, by spodnie miały różne kieszenie, dzięki czemu będziemy mogli w nich chować różnorakiego rodzaju drobiazgi niezbędne podczas polowania.Kamizelka oraz buty też są ważneJeśli nie chcemy spodni z kieszeniami, to bez wątpienia będzie nam polecona odpowiednia kamizelka, która będzie posiadała wiele kieszeni, a która równocześnie jest tak zrobiona, że idealnie będzie przylegała do naszego ciała.Odzież militarna
Autor: USAG- Humphreys
Źródło: http://www.flickr.com
Wspaniałe w tym wszystkim jest też to, iż możemy dobrać dobre obuwie, które będą nas ochraniały przez zwichnięciem nogi w razie wpadnięcia w dziurę, ochronią nas też przed kleszczami, ale równocześnie też zagwarantują nam znacznie cichsze chodzenie po ziemi, dzięki czemu prościej będzie nam otoczyć zwierzynę, którą sobie wypatrzyliśmy i którą chcemy upolować.
Sama odzież to jednak nie wszystko
Im lepsza odzież tym znaczniejsza szansa na to, iż nie zostaniemy dostrzeżeni i jednocześnie, iż będzie nam przyjemnie bez względu na to ile czasu spędzimy w lesie. Nie mniej należy pamiętać, iż nawet najwspanialsza http://www.4hunters.eu/ nie pomoże nam w polowaniu, jeśli nie będziemy w stanie utrzymać się od głośnych rozmów, lub jeśli okaże się, że zapomnieliśmy wyłączyć telefon komórkowy, gdyż byliśmy tak zaaferowani wyprawą. Nie mniej szykując się na takie polowania wciąż trzeba być jak najlepiej do nich przyszykowanym, ponieważ tylko wtenczas możemy mieć świadomość, że wszystko pójdzie po naszej myśli.