Najlepsze trendy na zbliżającą się zimę - zobacz, co powinno znaleźć się w Twojej szafie!

in czas, Kolor, producenci, ubrania
Zima to zazwyczaj czas, gdy o wiele mniej myślimy o modzie - jeśli temperatura dochodzi do kilkunastu stopni mrozu, wtedy raczej zastanawiamy się, który wełniany sweter na siebie włożyć, a nie jak zadawać szyku na ulicy.


Okazuje się jednakże, że również zimą możesz być modną kobietą - sprawdź, co powinno znaleźć się w Twej szafie zbliżającej się zimy!


Garaż i samochód


Ciepłe swetry


Ciepły sweter zdecydowanie znajdziesz w każdej szafie - zwykle jednak kojarzą nam się z wełnianymi grubymi ubraniami, które w większości przypadków są bezkształtnymi workami. Nic mocniej mylnego - swetry wracają obecnie do łask i jeśli wybierzesz się w najbliższym czasie na zakupy, wtedy zauważysz, iż możliwe jest łączenie praktycznego z modnym - obecnie producenci postawili przede wszystkim na swetry, które są naprawdę ciepłe, a jednocześnie zachwycają swoimi niebanalnymi Kolorami i splotami! ładny ciepły sweter w fajne wzory to totalny must have zbliżającej się zimy!


Ciepłe płaszcze


Obecnie producenci postawili również na klasykę w bardziej praktycznym wydaniu, czyli grube płaszcze - odsyłam tutaj. Zazwyczaj były one znacznie mniej ciepłe od zimowych kurtek, jeżeli jednak weźmiesz płaszcz wykonany w nowej technologii, wtedy zdecydowanie poczujesz wielką różnicę - jeśli chcesz wyglądać naprawdę stylowo, wówczas na nadchodzącą zimę powinnaś zaopatrzyć się akurat w cieplutki płaszcz.


ceny
Autor: Jörg Schubert
Źródło: http://www.flickr.com


Czapka i rękawiczki!
ciepły sweter
Autor: Your Mildura
Źródło: http://www.flickr.com


Szalik, czapka i rękawiczki muszą znajdować się w każdej szafie! Zazwyczaj mamy już za sobą okres "na złość mamie odmrożę sobie uszy", więc\zatem wiemy dobrze, jak bardzo istotne jest noszenie zimą czapki.


Jeśli poszukasz w propozycjach najlepszych projektantów, bez wątpliwości znajdziesz właściwy komplet, który podkreśli Twoją urodę oraz niebanalny charakter całej kupionej przez Ciebie mroźnej stylizacji.