Najwspanialsza maskotka przeznaczona dla miłośników przyrody i najmniejszych ssaków? Oczywiście ta o kształcie jeża!

in kot, kupić, piec, rodzaj, temat
Każde dziecko uwielbia maskotki - mogą być przeróżnych rozmiarów oraz zrobione z różnych materiałów. Ponad wszystko jednak dziecko spogląda na jego kształt. Najwięcej pluszaków odnajdziemy w kształtach różnych zwierząt - dosłownie wszystkie dzieciaki je kochają no i każde posiada swojego "ulubieńca".
mechanizm zegarowy
Autor: Pedro Ribeiro Simões
Źródło: http://www.flickr.com


kobieta w jeansach
Autor: Sammy Zimmermanns
Źródło: http://www.flickr.com


Jedni lubią wszystkie "psowate", inne "kotowate" - jedne kochają żaby, zaś następne wszystkie co latają. Pośród naprawdę bogatej listy "najbardziej lubianych" zwierzaków zrobionych z pluszu, odnajdziemy również jeże, które mają wielu "fanów".


import
Autor: Swati Randev-Verma
Źródło: http://www.flickr.com


Wszyscy dobrze wiemy, że dzieciaki uwielbiają się tulić - nie jedynie dlatego, by okazać swoją miłość, lecz przede wszystkim z tego powodu, że czują się dzięki temu bezpiecznie. Nie za każdym razem jednakże jesteśmy blisko, by móc w każdej chwili utulić swojego malucha, dlatego właśnie dobrze jest zakupić mu coś takiego, co w pewien sposób nas zastąpi. Może wydawać się to dość zabawne, lecz kupienie dziecku wymarzonej maskotki naprawdę pomaga. To z tego powodu dzieciaki tak się nimi otaczają - są czymś do zabawy, lecz i dość często ukojenia, kiedy robi się im smutno. Jeż jest małym zwierzęciem, znanym ze swoich ostrych kolców, lecz w rzeczywistości jeśli się mu przyjrzeć jest to stworzenie dość urocze i ma wielu dziecięcych "fanów".
Taka maskotka jeż jest idealnym wyjściem nie jedynie dla wielbicieli tego małego ssaka - dzięki temu, iż zabawki o tej formie są bardzo różne oraz dzięki temu posiadają przeróżne szczegóły, można dzięki nim przekonać dziecko, że jeż nie jest tak bardzo straszny jak się mu wydaje. Dosyć sporo dzieciaków nie ma pojęcia co o nich myśleć, dlatego właśnie dobrze jest wykorzystać maskotki do "oswojenia ich" z prawdziwym zwierzakiem.