Napinacze, opaski do opakowań - dobre oferty

in Karton, narzędzie, Taśma, taśmy, Urządzenia
Taśmy opakowaniowe stosowane do klejenia kartonów mają zastosowanie w wielu miejscach. Taśmy opakowaniowe są odporne na zrywanie, specyfiki chemiczne, mają znaczącą przyczepność do klejonej powierzchni. Taśmy te są znakomitym wybiegiem w manualnych i automatycznych systemach pakujących.


Istnieje dużo wersji taśm samoprzylepnych, które zdołają być użyte w zależności od wymogów. Są to taśmy pakowe do klejenia kartonów, taśmy samoprzylepne z napisem, taśmy lakiernicze, taśmy z papieru, taśmy maskujące. Taśmy klejące samoprzylepne posiadają dużo funkcji. Nadają się do manualnego i automatycznego klejenia, są przejrzyste, kolorowe i z nadrukiem, z różnego typu spoiwem i nośnikiem.

Taśmy opakowaniowe papierowe są przyjazne środowisku, posiadają dużą siłę lepienia dzięki użyciu osobliwych rozstrzygnięć, co gwarantuje świetne zabezpieczenie kartonu. Osiągalne są w normatywnych szerokościach - przekonaj się. Paski mocujące są użytkowane do mocowania, czy też ochraniania gotowych towarów fabrycznych w kartonach, lub na paletach. Opaski ściągające skonstruowane są z polipropylenu o najlepszej rozciągliwości. Paski poliestrowe cechują się wysoką wytrzymałością.

pakowanie produktu
Autor: U.S. Naval Forces Central Command/U.S. Fifth Fleet
Źródło: http://www.flickr.com
Przyrząd do łączenia to niezbędny element dla osiągnięcia skutecznego i prędkiego pakowania towarów. Na rynku jest niezwykle dużo urządzeń, lecz jedynie niektóre działają prędko i bezawaryjnie, nie powodując przestojów w wytwórczości. W celu szybkiego i skutecznego zawijania ładunków najlepiej stosować przybory do spajania, określane napinaczami, czy też paskowaczami. W zależności od potrzeb mogą być to urządzenia ręczne, pneumatyczne, jak również elektryczne. Dobrze naciągnięta taśma to gwarancja bezpieczeństwa dla bagażu.


Napinacze to bardzo wygodne narzędzia podczas naciągania taśmy. Lekkie i łatwe w użytkowaniu w momencie zespolenia taśmy drucianymi sprzęgami. Znakomicie naciąga taśmę dzięki czemu ładunek powiązany jest pewnie i stabilnie. Narzędzie to przeznaczone jest do wszystkich zapinek drucianych. Wskazane jest, by do napinaczy stosować najlepszej jakości taśmy spajające. Powinny to być taśmy polipropylenowe, poliestrowe, a także taśmy stalowe. Oferuje je firma Transaco.