Odkrywamy, jak znaleźć idealną bieliznę na każdą okazję

in badania, Druk, firmy, kontakt, problem
Doskonała konfekcja damska, pod względem kroju, materiału i dodatków, powinna szczegółowo odpowiadać budowie naszego ciała, ale i upodobaniom. Jak się jednak okazuje, dopasowanie modnej bielizny, w której jednocześnie czułybyśmy się swobodne i atrakcyjne nie jest łatwe.


Jak pokazują ankiety, dokonując zakupu bielizny, przeważnie kierujemy się nazwą firmy, następnie strukturą, kolorem, a niejednokrotnie też i faktem, że dany model znajduje się na promocji.
Wiosenna kolekcja home&you
Autor: home&you
Źródło: home&you


zabawy


Nie trzeba wyglądać jak modelka, żeby czuć się w bieliźnie swobodnie i komfortowo. Najważniejszym jest nie zapominać, iż wybrany przez nas model powinien spełniać nasze prywatne wymagania, a ponadto uwydatniać nasze atuty tudzież zatajać niedoskonałości. Za dobry przykład mogłaby tu posłużyć wygodna bielizna esotiq. Ze względu na to, iż występują różne rodzaje budowy kobiecego ciała, nie jest możliwe, żeby wszystkim odpowiadał jeden krój. W związku z tym, przy zakupie bielizny należy szczegółowo zastanowić się czego szukamy. Ładna bielizna nie tylko powinna nadawać pewności siebie, ale też zapewnić swobodę ruchu. Natomiast fakt, że nie jest ona zwykle wystawiona na pierwszy plan, nie ma tutaj nie odgrywa tu żadnej roli. Pamiętajmy, że bielizna to również część naszego prywatnego stylu, a w połączeniu z odpowiednim doborze ubioru może mieć nietuzinkowy wpływ na efekt końcowy (http://www.jagna.pl/gorsety-i-body-body-c-25_48.html). Dziewczynom, które mają problem z wyborem odpowiedniej bielizny zalecamy, żeby przed podjęciem ostatecznej decyzji zmierzyły obwód klatki piersiowej i bioder.


kuchenne aranżacje
Autor: Meutia Widodo
Źródło: http://www.flickr.com


Któż by nie chciał wyglądać pięknie i zgrabnie.
Przy zakupie bielizny należy jednakże pamiętać, że musi zapewniać swobodę, gdyż to ona ma bezpośredni kontakt z ciałem. Natomiast, na jaki model się zdecydujemy - może, ale nie musi, pozostać dla reszty świata zagadką.