Oliwin jako życzliwy i pomyślny talizman

in działalność, moc, piec, proces
Oliwin jest mieszanką krzemianem magnezu i żelaza. Jako kamień dekoracyjny był popularny i niezwykle poważany już w starożytności. Jest kamieniem przydającym śmiałości w osiągnięciu znaczących dla nas planów i marzeń.


Posiadają zwykle barwę zieloną w tonach, ale także brązową, czarną a wyjątkowo są białe, albo bezbarwne.


Szczeniak
Autor: sxc.hu
Źródło: sxc.hu
Oliwin to przyjazny i pomyślny talizman uważany jest za symbol sławy i godności, jest to także opiekun uzdrowicieli. Wzmacnia wytrwałość, zaufanie do siebie i asertywność. Służy zachowaniu stabilności uczuciowej i wspomaga uleczyć stare rany. Jego działalność pozwoli się zrelaksować, powiększy otwartość, poprawi zdrowie i sprowadzi porządny sen. Pobudza procesy regeneracyjne i oczyszczające, zezwala pozbyć się zgromadzonych w organizmie toksyn powstałych na skutek niewłaściwej diety, czy używek. Jest polecany, kiedy chcemy powiększyć witalność i siłę organizmu, wzmacnia oddech. Zapobiega nadmiernej nerwowości, wspiera wątrobę i wzmaga funkcję nadnerczy. Ochrania płuca i zatoki przed infekcją, a także pomaga w trawieniu, upraszcza przyswajanie przez organizm pierwiastków odżywczych.


dom
Autor: William Warby
Źródło: http://www.flickr.com


Oliwin także zmniejsza napięcie, niepokój, irytację i poczucie winy. Umożliwia podnieść się po fizycznych, emocjonalnych i duchowych traumach. Nosząc ów kamień przyciągamy pieniądze i okoliczności sprzyjające pojawieniu się ich.


Kamień ten sprowadzi ulgę przy ogromnym żalu.


Pomaga odgadnąć relacje i ochrania przed zranieniem uczuć. Dzięki niemu swobodniej poznać zmiany następujące w życiu, a również cel swojej egzystencji. Doskonale wygląda w połączeniu ze złotem i srebrem.